Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciężarówek na ekspresówce. Trasa w kierunku Lublina jest zablokowana

Po zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych wstrzymany został ruch na drodze ekspresowej S17 w kierunku Lublina. Pojazdy kierowane są na objazd.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19:30 na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Na wysokości miejscowości Moszczanka, a dokładnie tuż przed węzłem Ryki Południe, zderzyły się dwie ciężarówki.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Z przekazanych nam informacji wynika, iż w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy będą ustalać szczegółowe okoliczności kolizji.

Jezdnia w kierunku Lublina została całkowicie wyłączona z ruchu. Wprowadzono objazd przez Ryki. Na węźle Ryki Północ pojazdy kierowane są na „starą” drogę krajową, następnie na rondzie w Moszczance należy udać się na węzeł Ryki Południe i tam z powrotem wjechać na ekspresówkę. Utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin.

(fot. DęblinNews, wideo nadesłane – Michał)

2 komentarze

  1. jak sie mozna stuknac na ekspreowce

  2. Dzielny kierowca (chyba autobusu!) podczas jazdy nagrywa zdarzenie. Jestem pełen podziwu poświęcenia z jakim narażał życie innych uczestników ruchu aby utrwalić to wiekopomne dzieło.

Wiadomości z info112