690 680 960

W rzece natrafiono na zwłoki mężczyzny. Teraz trwa ustalanie okoliczności jego śmierci

Przypadkowa osoba przechodząca obok rzeki zauważyła, że w wodzie znajduje się człowiek. Na pomoc mężczyźnie było już jednak zbyt późno. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

W czwartek po godzinie 14 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o znajdującej się w rzece osobie, która nie daje oznak życia. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Romaszki w gminie Rossosz w powiecie bialskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, w wodzie znajdowały się zwłoki mężczyzny. Ciało zostało wyciągnięte przez strażaków na brzeg. Następnie policjanci pod nadzorem prokuratora przystąpili do oględzin zarówno denata, jak też miejsca zdarzenia.

Wiadomo już, że na ciele nie było żadnych śladów wskazujących na przestępcze działanie. Ustalono też, że ofiarą jest 54-letni mieszkaniec sąsiedniej gminy Wisznice. Teraz prowadzone są czynności, których celem jest ustalenie szczegółowych okoliczności śmierci mężczyzny.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Tymczasem imigrant bez problemu wytrzymał 6 dni w rzece bez jedzenia. Takiej silnej krwi nam potrzeba, a nie miękiszonów co toną po paru minutach.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas