Zderzenie ciągnika rolniczego z BMW. Śmigłowiec zabrał poszkodowanego do szpitala (zdjęcia)

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku, jaki miał miejsce w gminie Godziszów. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Jedna osoba z BMW została śmigłowcem przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 17 w miejscowości Godziszów Pierwszy w powiecie janowskim. Na drodze powiatowej nr 2304 łączącej Godziszów i Zdziłowice zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z przekazanych nam informacji wynika, że kierowca ciągnika wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym BMW. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Na miejsce zadysponowane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jedna osoba z BMW została śmigłowcem przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

 

(fot. nadesłane)

Zobacz również

38 komentarzy

 1. Traktor szybszy od tego niemieckiego szrota. Cymbał w bawarce czekał aż go traktorek uderzy?? Jak widać ani dynamitu w nodze ani rozumu we łbie haha.

 2. Dynia to chyba posiadacz/ka tego BAWARSKIEGO TRUCHŁA;)

 3. Szybciej ku.. kierowcy bmw zabrać dożywotnio prawo jazdy i prace społeczne i po sprawie

 4. nawet takie e36 jest lepsze od nowego pasata bo jak sie widzi w pasacie kogos albo w opelku to odrazu widac ze kogos nie stac na beme nowsza hehehehhehehe taka prawda biedaki zazdrosne , my kierowcy bmw sie z was smiejemy codzienie na drodze heheheheh ja dzis jade swoja e60 535d nad zalew i postawie na parkingu tak ze zajme dwa miejsca i niech plebs podziwia moj lakier i jak wyglada auto po detalingu. smieje sie z tych z dziadowozow co maja wyglakly lakier bo odrazu widac zez nie stac na utrzymanie samcohodu i pewnie wszystkie dziewczyny z takich sie smieja ehhehehehehhehe smieje sie z was

 5. bmw i 4 furtki to jak skoda czy cus … i jeszcze rozwalił ale obciach

 6. Kocham chleb ze smalcem

  Olek chcesz id mojego fiuta? Polska jp a wiesz ze kierowca traktoru był wypity i zajechał drogę samochodowi?…. Jak czytam niektóre komentarze to nóż sam w kieszeni się na was otwiera gamonie

 7. Jeśli już chcecie na kimś wieszać psy, to wiedzcie, że BMW jechało prawidłowo swoim pasem, a ciągnik skręcał w lewo w pole i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce. Cud, że kierowca przeżył.

 8. Gratuluję wiedzy i obeznania większości z was, którzy zobaczyli tylko, że w wypadku uczestniczyło BMW więc automatycznie wina musi leżeć po jego stronie.. bo przecież przy 50km/h by się tak nie poskładało. Auto jechało jak najbardziej przepisowo, poza terenem zbudowanym, a kierowca traktoru wjechał na ich pas wymuszając pierwszeństwo, ale przecież wam to się w głowie nie mieści, że BMW nie było sprawcą wypadku, a biedny rolnik.

  • Maszyny rolnicze i walce drogowe wykonują tak niespodziewane i gwałtowne manewry, że nie da się tego przewidzieć.
   Rozpędzony traktor nie zatrzyma się w miejscu, a cmentarze są pełne tych co…

   • To nie zwalnia ich z obowiązku zachowania ostrożności to po pierwszea po drugie kierowca traktora był pod wpływem. Niestety, ale to jest na porządku dziennym. Jeśli nie potrafią odpowiednio manewrować to tym bardziej powinni zachować jeszcze większa ostrożność i upewnić się, że nic nie jedzie, albo w ogóle zrezygnować z jeżdżenia drogami publicznymi, a nie po pijaku pchać się na ulice.

 9. po prostu jak masz beemke to musisz mieć wypadek także to tylko o to chodzi nie ważne czyja jest wina, a do ciebie bimber szkoda że nie byłem wczoraj nad zalewem to ten twój 15 letni szrot by rybke udawał w zalewie:) i nie to nie chodzi o to że kogoś nie stać na te niby cudowne fury, po prostu ta marka jest śmieszna, i 90 % aut posklejane z 3 aut, i wielkie kozaki jeżdżą jestem taki super kupiłem srebrną beemke szał pał… kolegów którzy klękają

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności