Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kapucyński Piknik Motocyklowy w Lubartowie. Będzie parada jednośladów i szereg innych atrakcji

W sobotę, 18 maja, w Lubartowie odbędzie się Kapucyński Piknik Motocyklowy. W programie jest m.in. parada ulicami miasta czy też wystawa klasyków.

Kapucyński Piknik Motocyklowy w Lubartowie zostanie zorganizowany już po raz 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:30 na placu przed Pałacem Sanguszków. W pierwszej kolejności zaplanowano zbiórkę motocykli, godzinę później wyruszy parada ulicami miasta. Następnie odprawiona zostanie msza święta w intencji motocyklistów. Nabożeństwo ma być jednocześnie inauguracją sezonu motocyklowego.

W programie przewidziano także wystawę klasyków, gorący posiłek, zawody siłowe, pokaz pierwszej pomocy oraz wiele innych ciekawych atrakcji. Tak jak co roku impreza ma również wymiar charytatywny. Tym razem zbierane będą środki na leczenie ośmioletniego Marcela, który od urodzenia zmaga się z koślawością kolan i stóp cierpiąc na genetyczną chorobę – dysplazję wielonasadową.

Piknik organizuje Stowarzyszenie Alwernia, portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Kapucyński Piknik Motocyklowy w Lubartowie. Będzie parada jednośladów i szereg innych atrakcji

Autor: redakcja

6 komentarzy

 1. Jeżeli rowerzystom przy podobnych zlotach nakazuje się jeździć drogami rowerowymi, to analogicznie motocyklistom czy kierującym samochodami powinno się nakazać jazdy wyłącznie drogami dla pojazdów silnikowych tj. drogami S lub A.

 2. Kapucyński? Ależ ja mam skojarzenia i co to ma wspólnego z motocyklami?

 3. Nie dla lewackich przybłęd.

 4. … dlaczego na takich zlotach nie organizują zbiórki krwi? młode, zdrowe chłopy! wasi koledzy bardzo dużo jej zużywają

 5. Juz tępy pisior zabrał głos ,ci to zawsze mają coś do powiedzenia szkoda ze nie na temat i nic konkretnego , Honda tepaku piszę o tobie

 6. Dla tych co mają problem, proponuję odpowiednią maść do odpowiedniej części ciała. Zawsze zastanawia mnie po co taki internetowy Janusz krytykuje wszystko co się da. Nie podoba się to nie przyjeżdżaj i tyle. Choć ja zachęcam was do przyjazdu. Trzeba w końcu wyjść z nory. Tam są prawdziwi ludzie. Na prawdę. Można skomentować w 4 oczy jak się nie podoba.

  A co do imprezy… bardzo fajny klimat, dzieciaki dobrze się bawią… impreza przy samym parku, niedaleko centrum więc można skoczyć do lodziarni.
  Co do oddawania krwi… faktycznie można by to dołączyć.
  Oby pogoda dopisała.

Dodaj komentarz