Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzeni audi z dzikim zwierzęciem na al. Tysiąclecia (zdjęcia, wideo)

W niedzielę po południu w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dzikiego zwierzęcia. W rejonie kolizji nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z sarną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Audi jadąc w kierunku centrum zderzył się z sarną, która nagle wtargnęła na jednię.

Zwierzę nie przeżyło konfrontacji z pojazdem. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, kierowca został przebadany na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego. Obecnie nie ma już utrudnień w przejazdem.

 

 

(fot. lublin112.pl, nadesłane Basia, wideo Stanisław – dziękujemy!)

16 komentarzy

 1. tak daleko ta sarna odleciała, to chyba tą fabią ze 180 cisnął

  • Widać że ostro zapierdzielał tym audi . faktycznie sarna musiała w locie przelecieć z 20m.
   Biedne zwierzę . Może oddało swoje życie by jakiś człowiek ocalał powstrzymując zapędy pirata drogowego.
   Nic się nie dzieje bez przyczyny .

  • Lot na 20 metrów to raczej niezbyt wielki wyczyn w przypadku kontaktu auta ktore wazy pewnie 1500 Kg. Z kolei uszkodzenia auta też nie są zbyt duże co może sugerować iż faktycznie sarna wskoczyła prosto pod koła. A co do znawcy „patogen” to nie fabia a A3 i podejrzewam że 180 to to coś nie pojedzie.

 2. Bardziej mi żal sarny niż kierowcy bez wyobraźni! Szkoda zwierzecia:(

  • Kierowcy zabrakło wyobraźni bo zamiast po polach i łąkach jechał jezdnią dla samochodów?

   • -nie jechał, ale „leciał”
    -i nie „leciał” jezdnią dla samochodów, ale zwykłą jezdnią, czyli taką, która służy innym uczestnikom ruchu: rowerzystom, motorowerzystom, motocyklistom, traktorzystom, do ruchu kolumn pieszych, do jazdy wierzchem czy pędzenia zwierząt itp.
    Do tego co tyn nazywasz „jezdnią dla samochodów” najbardziej pasuje ekspresówka lub autostrada, ale al. Tysiąclecia nie jest także taką drogą.

  • Do garów istotko.

  • Jag, – mnie też szkoda sarny…..

 3. No tak i wszystkie pasy zablokowane…

 4. Co na to rzecznik praw i obowiązków zwierząt?

 5. Dzikie zwierzęta przychodzą coraz bliżej człowieka. Mają w mieście kwietne łąki. Tylko znaku ostrzegającego zapomniano postawić. Szkoda sarenki . Miasto jest monitorowane to można sprawdzić czy kierowca zachował należytą ostrożność.

 6. @jag człowieku/ człowieczko/człowieku gender( nie wiem więc wszystkie 3 opcje zgodnie z poprawnością k…wa) tutaj nie ma prawa być zwierzęcia i koniec tematu. Inna sprawa jest, gdyby wyskoczył człowiek o poziomie umysłowym tego dzika

 7. troche myslenia i wolniej k…. zycie jest jedno

  • …i dlatego szkoda je tracić tocząc się Skodą czy Fiatem. Lepiej wcisnąć czapeczkę na łeb, pedał w podłogę i być pierwszym na kolejnym czerwonym.

 8. Szybciej zapier..ć nawet niedzielę, bo się śpieszy nie wiadomo gdzie, chyba żeby 30 sek. dłużej na kanapie leżeć i po jajkach się drapać.