Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zdemolował trzy zaparkowane pojazdy, bo „był zdenerwowany”. Ponad 10 tys. złotych strat (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zdemolował trzy zaparkowane pojazdy. 31-latek tłumaczył swoje zachowanie wypitym alkoholem oraz zdenerwowaniem.

Policjanci z Białej Podlaskiej w nocy z poniedziałku na wtorek otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanego na ulicy Bieńkowskiego samochodu.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że do auta podszedł nieznany mężczyzna, który bez powodu kopnął w nie i wulgarny sposób kazał pokrzywdzonemu odjechać. Zgłaszający dodał, że nigdy wcześniej nie widział agresora, nie zna go i nie miał z nim żadnych zatargów.

Jak się okazało, mundurowi przyjęli kolejne dwa zgłoszenia o uszkodzonych pojazdach, tym razem na ul. Janowskiej. Nieznany sprawca wybił szyby w obydwu samochodach. Wartość powstałych strat oszacowana została łącznie na kwotę ponad 10 tysięcy złotych.

Bialscy funkcjonariusze ustalili, że wszystkich uszkodzeń dokonał ten sam sprawca. Mężczyzna został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu. Okazało się, że jest to 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zatrzymali od 31-latka ponad 10 tysięcy złotych.

Mężczyzna oświadczył policjantom, że tego dnia spożywał alkohol i był zdenerwowany. Nie potrafił wyjaśnić powodu swojego zachowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdemolował trzy zaparkowane pojazdy, bo „był zdenerwowany”. Ponad 10 tys. złotych strat (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

3 komentarze

  1. Tłumienie emocji jest szkodliwe dla organizmu .
    Czy tam dla orgazmu .
    Jakoś tak .

  2. Otóż to, alkoholizm na pewnym etapie objawia się bezsensowną pozornie agresją, chłopczyna potrzebuje pomocy, zwrócił na siebie uwagę, żeby w szybkim trybie wysłać go na terapię agresji, alkoholizmu. Sam wstydzi się zgłosić, i musiałby czekać co najmniej trzy miesiące

  3. Łbem powinien demolować. Od razu byłaby terapia agresji.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo