Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jak już informowaliśmy, dzisiaj rano na al. Piłsudskiego w Lublinie doszło do zderzenia motocykla z osobówką. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło o godzinie 9:50 na al. Piłsudskiego w Lublinie, na wysokości stacji paliw. Zderzyły się tam osobowe renault oraz motocykl. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca renault kobieta, jadąc w kierunku centrum, postanowiła nagle zawrócić. Zajechała drogę motocyklistce i doszło do zderzenia pojazdów.

Kierująca motocyklem została przez pogotowie ratunkowe przewieziona do szpitala. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Przez blisko dwie godziny, ruch w miejscu wypadku odbywał się z utrudnieniami. Zamknięte były dwa pasy jezdni w kierunku dworca PKP.

Objazdy wprowadzono również dla trolejbusów komunikacji miejskiej w Lublinie. Te z dodatkowym napędem jechały normalną trasa, pozostałe, 151,152 objazdem przez al. Zygmuntowskie, Fabryczną i Wolską do Kunickiego. Linia 155 również przez al. Zygmuntowskie i Fabryczną, jednak przystanek końcowy miała na Majdanku.

Obecnie ruch wrócił do normy.

Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Zawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitalaZawracała i zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba trafiła do szpitala

(fot. lublin112)
2014-05-13 11:34:55

10 komentarzy

 1. A motocykle są wszędzie – ale najbardziej niebezpieczne, nie wiadomo kiedy się koło nas znajdą i nie wiadomo z kąt. Nie jestem wrogiem dla motocyklistów, lubiłem jeżdzić motocyklem , mam nawet skutera , ale myślę że motocykliści nie mają wyobrażni, za krótki jest u nas czas sprzyjający do jazdy jednośladem i brak im doświadczenia PANOWIE MOTOCYKLIŚCI DELIKATNIEJ OPERUJCIE MANETKĄ GAZU i WIĘCEJ OLEJU W GŁOWIE a nie w silniku!!!

  • Ty 07 to się zastanów co piszesz… jak się nie myśli i nie patrzy w lusterka to się krzywdzi innych uczestników ruchu… księżniczka się nauczy że nie jest sama na drodze tylko czyim kosztem?! Kosztem zdrowia czy życia innych?! I wcale nie chodzi o motocyklistów bo równie dobrze sam mogłeś tamtędy jechać i ciekawe co wtedy byś napisał?! „BABO NOGA Z GAZU” Zastanów się…
   http://kwejk.pl/obrazek/1208187/tu,si%C4%99,jebnij.html

  • Zauważ, że zawracał na podwójnej ciągłej, więc to raczej nie było wina motocyklisty. Nieważne czy trolejbus, osobówka, czy motocykl. Nie zawraca się na podwójnej ciągłej.

  • skutera… PATRZ W LUSTERKA to będziesz wiedział „z kat ” się biorą

   • zastanawiam sie skąd wam sie te motocykle w lusterkach biorą, to przez przednią czy boczną szybę nie widać motocykllistów ? może przez lusterka jest tyle wypadków a nie przez prędkość

 2. zapomniałem dodać I PANIE MOTOCYKLISTKI bo wiem że też jeżdżą .

 3. prawdopodobnie mijałem ten motocykl na kunickiego i wydaje mi się że to była motocyklistka, albo pasjonat damskiego ubioru. życzę pani powrotu do zdrowia. pewnie zaczną sie zaraz komentarze ludzi-radarów którzy siedząc przed komputerem będą w stanie zmierzyć prędkość motocykla kilka godzin po zdarzeniu, a reszta rzucać się na panią z samochodu że powinni ją ukrzyżować za to, jakby to był wypadek 2 samochodów to nikt by do niej pretensji nie miał za bardzo. przynajmniej mamy dobry przykład dlaczego nie zawracać w miejscu gdzie jest zakaz zawracania.

 4. 07 Po co ten mało mądry komentarz skoro to kierująca samochodem spowodowała wypadek to po co się czepiasz motocyklistów?

 5. Odnośnie komentarzy:
  1. Sprawczyni bezdyskusyjnie jechała Thalią. I nie ma co bić piany, czy wyżywać się na motocyklistach. Bez „oleju w głowie”, bez lusterek, bez „włączonego” myślenia jechała pani z Renault.
  2. Co do zawracania w tym miejscu – akurat przy wyjeździe z CPN jest kawałek linii przerywanej, tak by dało się z niej wyjechać w lewo w Piłsudskiego – o ile pani akurat tam by zawróciła (a najlepiej – skorzystała z wjazdu na Orlen, żeby taki manewr wykonać bezpieczniej) to po upewnieniu się, że nic nie nadjeżdża i odpowiednim zasygnalizowaniu manewru, manewr taki miała prawo wykonać 🙂 Sęk w tym, że nawet nie popatrzyła.

Z kraju

Sport