Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymano mężczyznę, który groził zniszczeniem biura poselskiego Moniki Pawłowskiej. Trafił do szpitala

Dzisiaj przed południem policjanci zatrzymali mężczyznę, sprawcę incydentu w biurze posłanki PiS we Włodawie. Na razie nie przedstawiono mu żadnych zarzutów.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w środę przed południem przyszedł do biura poselskiego Moniki Pawłowskiej we Włodawie i groził pracownicy. Posłanka PiS wyjaśniała, że zaczął on krzyczeć, iż „biuro zostanie zniszczone”, a pracownicę „utopi w szambie, gdzie zginie”. Kobieta złożyła w tej sprawie zgłoszenie na policji.

Funkcjonariusze rozpoczęli czynności i zatrzymali agresora. Jak nam wyjaśniano, nie było to trudne, gdyż był to jeden ze stałych petentów biura poselskiego. Mężczyzna często przychodził i składał skargi na funkcjonowanie różnych instytucji, korzystał też z porad prawnych. Okazał się nim 71-latek z Włodawy.

Policjanci wyjaśniają, że mężczyzna nie usłyszał jeszcze żadnych zarzutów. Na razie ustalane są dokładne okoliczności sprawy, przede wszystkim konieczne jest poznanie motywów działania 71-latka. On sam obecnie przebywa w szpitalu, gdzie trafił z uwagi na stan zdrowia. Za kierowanie gróźb grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. Monika Pawłowska)

24 komentarze

  1. Patologia wyborcy peło.

    • „My przecież nie mamy żadnego sezamu, z którego wyciągamy pieniądze na zasadzie “sezamie, otwórz się”. Tylko mamy to, co uczciwie mówiąc, zabieramy z kieszeni obywateli. Zatem, żeby to zrobić, musimy zabierać jeszcze więcej” – Jarosław Kaczyński

  2. W TVP dzisiaj poinformują, że to jest krewny Tuska. Jestem o tym przekonany.

  3. Ruski troll (ale wolontariusz !)

    Ja dzisiaj tak dla porządku… usunięto stąd kilka komentarzy które redaktorowi dyzurnemu wydały sie niewygodne, niepolityczne…

  4. Tak kończy się świadome działanie polityków dla przykładu „zdradzieckie mordy, gorszy sort itp.” dalej tak czyńcie a w szczególności ten najmniejszy.

  5. od 7 lat kupowali ruski wegiel z donabasu a zamykali nasze kopalnie. Nie dzuwie sie dzadkowi że go to wkurzyło jak teraz musi wybuliś kilkanascie tyi na wgiel

Z kraju