690 680 960

Zatrzymał się fordem przed przejściem, po chwili wjechał w niego kierowca seata

Wczoraj na jednej z ulic Krasnegostawu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zakończyło się ono na mandacie i punktach karnych dla sprawcy.

Do zdarzenia doszło w sobotę na jednej z ulic Krasnegostawu. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych przed przejściem dla pieszych.

Jak ustalili mundurowi, 73-latek kierujący seatem nie zachował odstępu od poprzedzającego pojazdu, który zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych i uderzył w tył forda. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kolizja zakończyła się dla kierowcy seata mandatem i punktami karnymi.

(fot. Policja Krasnystaw)

5 komentarzy

  1. Krasnystaw LKS ….polska strefa 51. Dziwni kierowcy, dziwne zachowania……brrrrr…

    • a już myślałem że ta szowinistyczna mameja endriu gdzieś zaginęła w przestrzeni netu ale nie – odnalazł się – no to skomentuj pier…… lubelaku dlaczego tyle wypadków jest w tym twoim lublinie, po rondach nie umiecie jeździć czy co????, co wypadek to LU i na rondzie – LKS nie dorasta wam nawet do pięt.

  2. Jeden ślepy a drugi hamuje w ostatniej chwili przed przejściem w trudnych warunkach. Obu wysłać na kurs i badania lekarskie.

  3. Naucz się przepisów o ruchu drogowym a potem się wypowiadaj. Dowiedz się co to bezpieczny odstęp od pojazdu poprzedzającego

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej