Środa, 24 lipca 202424/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zatankował audi i odjechał bez płacenia za paliwo. Policjanci poszukują tego mężczyzny (zdjęcia)

Opolscy policjanci poszukują kierowcy ciemnego audi oraz towarzyszących mu osób, które 7 maja 2023 roku około godziny 17.00 na stacji benzynowej we Wrzelowcu zatankowały paliwo po czym odjechały nie uiszczając należności. Jednego z mężczyzn nagrała kamera. Sprawcy posługiwali się podrobioną tablicą rejestracyjną pojazdu.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godziny 17.00. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że na stację benzynową we Wrzelowcu podjechały ciemnym audi trzy osoby.

– Jeden z pasażerów – mężczyzna w wieku około 20 do 30 lat zatankował paliwo na kwotę ponad 450 złotych i nie uiszczając zapłaty pospiesznie odjechali. Sprawcy posługiwali się podrobioną tablicą rejestracyjną – relacjonuje aspirant sztabowy Edyta Żur z opolskiej Policji.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna został nagrany przez sklepową kamerę. Na nagraniu widać ubranego w charakterystyczną czarną bluzę z kapturem z czerwonym logo, szare spodnie i brązowe buty. W chwili zdarzenia mężczyzna miał założone okulary.

Osoby, które rozpoznają osobę na prezentowanym zdjęciu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerem telefonu 47 81 22 210 , 47 81 22 229 bądź pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

Zatankował audi i odjechał bez płacenia za paliwo. Policjanci poszukują tego mężczyzny (zdjęcia)

Zatankował audi i odjechał bez płacenia za paliwo. Policjanci poszukują tego mężczyzny (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

29 komentarzy

 1. LOP i wszystko jasne

 2. po nosie można poznać że rodzina pinokia :p

  • Tak też czyni panienka Millerówna w „Gliniarzach”, Po fragmencie nosa rozpoznaje facjatę zbira.
   A cały zespół wykrywa sprawy nie do wykrycia, w godzinę filmu.
   Innym i bez Millerówny zajęłoby to ze trzy lata, jak tym tu od tego tankującego

 3. Ktoś powinien zrobić kontrole na tej stacji, dookoła dystrybutorów wielkie brudne plamy od porozlewanej benzyny, pomijając to, że na tym mozna zaliczyć klina, to raczej z BHP są tam na bakier.

 4. A u NAS w SOBE najpierw się wpłaca odpowiednią gotówkę i dopiero można tankować.I żadnych strat.

Z kraju

Sport