Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie mercedesa z infiniti. Jedno z aut uderzyło jeszcze w drzewo (zdjęcia)

Sygnalizacja świetlna już nie działała, kierowca mercedesa wjechał na skrzyżowanie nie stosując się do oznakowania. Doprowadził do groźnie wyglądającego zderzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę na Al. Racławickich w Lublinie. Około północy, na skrzyżowaniu z ul. Poniatowskiego i Sowińskiego, zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i infiniti. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący mercedesem mężczyzna poruszał się ul. Poniatowskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała już sygnalizacja świetlna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z infiniti, które jechało Al. Racławickimi w stronę al. Kraśnickiej.

Wytrącone z toru jazdy infiniti wypadło z jezdni na pas zieleni oddzielający ulicę od chodnika, uderzyło w drzewo i gubiąc dwa koła, zatrzymało się kilkanaście metrów dalej.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Mężczyznę kierującego infiniti opatrzyli ratownicy medyczni. Na szczęście nie wymagał on dalszej hospitalizacji. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Na szczęście wszyscy jechali max 50km/h w dodatku jeszcze zwolnili, ponieważ są tam przejścia dla pieszych.
  Dlatego skończyło się na drobnej stłuczce i nikt nie zginął.

  • Zabrakło impetu.

  • Gdyby policja używała prawidłowo suszarek to byś wiedział, że jechali góra 30km/h. I powinni dostać mandat, za poruszanie się z prędkością utrudniającą ruch innym.

  • 100% racji kierowco. Chyba,że to Infiniti takie badziewie co mu koła odpadają przy byle stłuczce.

   • Jeżeli posiadasz jakikolwiek pojazd, to proponuję rozpędzić się do tych 50km/h i przetestować, jak się zachowa przy uderzeniu bocznym w wysoki krawężnik. Może wtedy przestaniesz insynuować…

 2. Dziadowski Nissan sie rozpadł na kawałki..

  • Innowierca (ale życzliwy)

   To przez to wredne drzewo !!!

  • dziecko drogie czy ty kiedykolwiek jechałeś infiniti ? to jest o 10 klas wyżej niż twoje passeratti w tdi . Sam posiadam q50 405HP i niemieckie szroty bmw , merce itp nie równają się z niezawodnością i klasą!

 3. Szeryf z merca dał popis interpretacji – naginania i znajomości przepisów .

 4. 50 km-h to dybanz na pewno nie jechali.

 5. INFINITI? ciekawa pisownia.

 6. LUB i wszystko jasne

 7. co to za gowniana kostrukcja ze przy 50km/h oderwalo 2 kola 😀

 8. Ale urwał…

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo