690 680 960

Zasnął za kierownicą toyoty, zderzył się z ciężarówką. Obywatel Ukrainy dostał mandat (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarówką. Przyczyną kolizji było zaśnięcie kierowcy osobowej toyoty.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 11 na ul. Partyzantów w Tarnogrodzie, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu ciężarowego z osobowym.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 24-letni obywatel Ukrainy zasnął za kierownicą toyoty. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym marki Scania, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego.

Po zderzeniu pojazd ciężarowy uderzył w barierę energochłonną i poręcz przy schodach prowadzących do jednej z posesji. Na szczęście w chwili zdarzenia nie było tam osób.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Pomimo poważnych uszkodzeń samochodu osobowego nikt nie odniósł obrażeń. 24-latek został ukarany punktami i mandatem karnym. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji ruch odbywał się ze sporymi utrudnieniami.

(fot. Policja Biłgoraj)

3 komentarze

  1. Usnął bo jechał hybrydą…. 🙂

  2. Dostał mandat i tyle… Powinni jego wysłać na Sybir

  3. Toyota Safety System nie zadziałał… a ma wykrywać zmęczenie kierowcy zanim zaśnie…

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas