Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamyśliła się i wjechała na czerwonym. Wypadek koło Areny Lublin (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów doszło dziś po południu na skrzyżowaniu w rejonie Areny Lublin. Na miejscu pracują obecnie służby ratunkowe, występują spore utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło w czwartek kilka minut przed godziną 14.00 na ul. Lubelskiego Lipca ’80 w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Stadionową, zderzyły się dwa auta osobowe – opel i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca toyotą kobieta poruszała się ul. Stadionową od strony ul. Muzycznej. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z oplem, którego kierowca jechał ul. Lubelskiego lipca ’80 w kierunku ul. Krochmalnej. Jak wyjaśniała kobieta z toyoty, zamyśliła się i nie spojrzała na sygnalizację.

Obecnie trwa akcja służb ratunkowych. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, w tym małe dziecko. Występują spore utrudnienia w ruchu. Wkrótce policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

28 komentarzy

 1. Telefonik przy uchu zamyślić się można na klopie

 2. Dobromir (naprawdę pomysłowy)

  Zamyśliła się… kobieta zamyśliła się. Niesamowicie odważna sugestia.
  Dobre: zamyśliła się, kobieta.

 3. Ciekawe ile razy wodę przypaliła

 4. Za to jajnikowi pj nie zabrano

 5. Żeby zamyśleć się to trzeba najpierw myśleć 😛

 6. I właśnie dlatego w miastach są ograniczenia prędkości do 50 km/h.
  Ciekaw jestem kto z kierowców choć raz w życiu się nie zagapił?

 7. Dlaczego babie nie zabrano prawa jazdy? Policja czeka az zamyśli się na przejsciu i kogos zamorduje? Kto tym tępym babom daje prawo jazdy?

Dodaj komentarz

Z kraju