690 680 960

Zamówiła złoty łańcuszek, dostała puste pudełko

Mieszkanka powiatu lubartowskiego zamówiła przez Internet złoty łańcuszek. Po dokonaniu wszystkich formalności związanych z przesyłką oczekiwała na paczkę. Po jej dostarczeniu otrzymała puste pudełko. Sprawą zajmują się policjanci.

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu. Jak poinformowała 36-letnia zgłaszająca, na jednym ze znanych portali sprzedażowych znalazła interesującą ją ofertę sprzedaży złotego łańcuszka. Oferta nie wzbudziła u niej żadnych wątpliwości.

Łańcuszek miał pochodzić prosto od producenta. Po złożeniu zamówienia do poszkodowanej oddzwoniła kobieta z informacją, że przesyłka zostanie zrealizowana w najbliższym czasie. Wysyłka realizowana była przez jedną z firm kurierskich.

Po odebraniu przesyłki i zapłaceniu za nią 600 złotych za tak zwanym „pobraniem” okazało się, że w paczce znajduje się puste pudełko, zamiast zakupionego złotego łańcuszka. Postępowanie w prawie prowadzone jest w lubartowskiej komendzie.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Forum, zamiast nazwać rzeczy po imieniu, czyli złodzieja nazywać złodziejem to będzie obwiniać osobę oszukaną, że dała się oszukać. Tak wnioskuję na podstawie innych zdarzeń, bo zdaniem forum ofiara jest zawsze winna, bo mogła bardziej uważać.

    Inna sprawa, że w takich sprawach, trudno dowieźć czyjejś winy, bo jest słowo przeciw słowu. Równie dobrze, w pudełku mógł znajdować się łańcuszek, a kupująca kłamie.

  2. Ja zamówiłem pizze i dostawca przywiózł zapłaciłem i okazało się że to sam placek bez sosu sera i innych dodatków. Zdenerwowany zadzwoniłem do pizzerii i usłyszałem w słuchawce, że pudełko otworzyłem nie od tej strony. I tak było

  3. A kto normalny zamawia przez internet>>>>

  4. I jak zwykle – oferta nie wzbudziła żadnych podejrzeń. One nigdy nie widzą podejrzeń. Nawet jak cena jest dwa razy niższa od rynkowej.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas