690 680 960

Zamość: Nocne zwiedzanie ogrodu zoologicznego, trzeba zabrać latarkę

W najbliższy weekend szykuje się wyjątkowa atrakcja dla miłośników zwierząt. W zamojskim zoo będzie można podglądać ich życie nocą.

W zamojskim ogrodzie zoologicznym żyje wiele zwierząt, które prowadzą nocny tryb życia. Zwiedzający rzadko kiedy mogą je dostrzec, gdyż w dzień zazwyczaj śpią, a stają się aktywne dopiero wieczorami. Dlatego też, już po raz trzeci, zoo organizuje nocne zwiedzanie.

Bramy zamojskiego zoo dla zwiedzających otworzą się tuż po zmroku już w najbliższy piątek. Nocne zwiedzanie rozpocznie się od projekcji 20-minutowego filmu, a następnie wszyscy w towarzystwie przewodnika ruszą na spacer po ogrodzie zoologicznym. Na koniec przewidziano wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Kiełbaski i napoje będzie można kupić również na miejscu.

Bilety na nocne zwiedzanie będzie można kupić w środę i czwartek w głównej kasie zoo. Nie będzie prowadzona rezerwacja telefoniczna ani też przedsprzedaż. Ceny wynoszą 10 zł za bilet ulgowy i 15 zł za normalny. Każdy z uczestników proszony jest o zabranie ze sobą latarki.

(fot. zoo Zamość)
2015-08-24 20:20:53

8 komentarzy

 1. To dwa razy mam gnać 70km, bo inaczej nie kupię biletu? Bez sensu…

 2. Ceny wynoszą w cenie 10 zł za bilet ulgowy

 3. czy kiełbaski będą ze zwierzyny zamieszkującej zoo? 🙂

  • Pan Cieć z Alei Lubartowskiej w Lublinie k/Świdnika

   Nie, nie ze zwierzyny mieszkającej w zoo, tylko z tych części ciał ludzkich, które po operacjach, trafiły do utylizacji z zamojskiego Szpitala. 🙂

   • jeden głupi a drugi… a drugi jeszcze głupszy… :/ bardzo śmieszne Panowi, żart na wysokim poziomie….

 4. no co? bardzo fajne żarty! pożartować nie można? no już bez przesady! dzięki panie Cieć z kamil za poprawę humoru z rana 😀
  smutasom, maruderom i malkontentom stanowcze NIE! 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas