690 680 960

Zamość: Miał w autobusie 15 osób za dużo i niemal promil alkoholu w organizmie

Zamojscy policjanci w środę zatrzymali autobus, którym kierował nietrzeźwy kierowca. Oprócz tego w pojeździe jechało 67 osób, czyli o 15 osób za dużo.

Do zdarzenia doszło w środę nad ranem. Dyżurny zamojskiej komendy dostał anonimową informację o tym, że kierowca autobusu relacji Hrubieszów-Zamość przewozi większą liczbę pasażerów niż jest dopuszczalna.

-Na ul. Hrubieszowskiej w Zamościu autosan zatrzymany został do kontroli. Anonimowe doniesienie potwierdziło się. Pojazdem podróżowało 67 osób. Według dokumentów zaś dopuszczalna liczba osób, którą mógł przewozić kierowca wynosiła 52 – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 30-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów. Policjanci postanowili przebadać mężczyznę na trzeźwość. Badanie wykazało, że jest on nietrzeźwy. W organizmie mężczyzna miał 0,7 promila alkoholu.

-Policjanci zatrzymali 30-latkowi dokument uprawniający do kierowania pojazdami. Po wytrzeźwieniu zostanie on przesłuchany – dodaje podinsp. Joanna Kopeć.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mężczyźnie kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2015-01-07 12:15:43
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Centrum Lansu i Podrygiwania z Radości

  Ten przypadek jawnie dowodzi, że za dużo ci u nas świąt wszelakich i okazji do wypitki, co przy braku rozumu skutkuje jak wyżej.

  • pijak bez swiat i okazji i tak sie napije. mimo ze nastepnego dnia do pracy, i nie raz ma sie cudze zycie w rekach nie mysli sie, bo wazniejsze jest to zeby sie napic. taka mentalnosc. przykre

 2. Wódka jest dla ludzi, a barany niech wodę piją.

 3. Z jakiej firmy pochodził ten autobus?

 4. BEZMÓZGI …. GOŚĆ SIĘ POŚWIĘCIŁ ZABRAŁ PONAD KOMPLET I JESZCZE MU TAKIE COŚ ZROBILI BO JAKIEKS IDIOTCE TO PRZESZKADZAŁO ZE ZA DUŻO OSÓB ****** KONFIDENTOM

 5. Z Wałęsy się śmieją że niby donosił a sami donoszą

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas