690 680 960

Zamiast panien oblewali domy. Strażacy po raz kolejny nie zawiedli

Tak jak w poprzednich latach, strażacy z jednostki OSP w Majdanie Borzechowskim, w lany poniedziałek nie oszczędzali zamontowanego na ich pojeździe działka wodnego. Było ono wycelowane jednak nie w panny, lecz w dachy mieszkańców.

Już po raz trzeci strażacy z jednostki OSP w Majdanie Borzechowskim przygotowali niespodziankę dla mieszkańców swojej miejscowości. Za pomocą działka wodnego polewali wodą dachy posesji, co wg. wierzeń ma przynieść szczęście i uchronić domostwa przed ogniem. Jest to także świetny sposób na promocję jednostki OSP oraz na integrację lokalnego społeczeństwa. Akcja ta staje się coraz popularniejsza i z roku na rok jest coraz większą atrakcją nie tylko dla mieszkańców lecz również dla osób przyjezdnych.

43

40

41

42

(fot. nadesłane – Izabela)
2017-04-17 22:24:47

14 komentarzy

 1. Ciekawe kto za to zapłaci… paliwo i eksploatacja kosztuje …

 2. Jak zabraknie wody pitnej bedziesz chlal tradycje …

 3. Mandat od stray miejskiej dostali?

 4. Przy obecnej ilości wody pitnej na świecie jest to zwykła głupota.

  • bo człowiek nie potrafi sobie wody uzdatnić do picia… weeź przestań. Tylko afrykańce siedza na du..ie i biadolą,że sie nie da.Wody jest pod dostatkiem. Nie słuchaj propagandy.

 5. czarny majdan się bawił

 6. Krytykować każdy umie ale nikt nie widzi tego że strażacy znaczną część sprzętu kupują za własne pieniądze by móc pomagać każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Nikt nie powinien im wytykać tego że raz w roku użyją tego sprzętu w innym celu niż na akcjach.

 7. OSP ogarnij swój pożar ale brawo dla chlopaków za fantazję

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas