690 680 960

Zamiast na kwarantannie, siedział nagi na łące

Do nietypowego zdarzenia doszło w minioną niedzielę na terenie gminy Jarczów. Na łące siedział nagi mężczyzna, na miejscu interweniowali policjanci.

W minioną niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie, że na łące na terenie gminy Jarczów siedzi nagi mężczyzna. Na miejscu natychmiast interweniował patrol.

Na początku mieszkaniec powiatu tomaszowskiego zaczął dziwnie się tłumaczyć, zmieniał wersje wydarzeń. W końcu przyznał, że w zeszłym tygodniu przekroczył granicę z Niemcami. Podczas odprawy wypełnił kartę informacyjną i w związku z obowiązkiem poddania się kwarantannie przebywał u swojego kolegi.

Mężczyźni spożywali alkohol, a kiedy kolega poszedł spać, on wybrał się do domu. 31-latek tłumaczył mundurowym, że podczas drogi powrotnej wpadł w bagno i zmoczył ubranie. Dodał również, że nie miał już sił dojść do domu. Na miejsce wezwana została karetka, mężczyzna został przetransportowany na oddział zakaźny tomaszowskiego szpitala.

Wkrótce 31-latek odpowie przed sądem za złamanie obowiązku kwarantanny.

(fot. pixabay.com)

16 komentarzy

  1. A czyja to była łąka bo jak jego lub kolegi to przecież można mieszkać na łące i być gołym . A miejsce kwarantanny chyba można też zmienić bo skoro państwo nie zapewnia miejsca na jej przejście to każdy ją pdbywa gdzie zgłosi.

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas