Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamiast na drogę, patrzyła w nawigację. Wjechała na czerwonym, zderzyły się dwie mazdy (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch aut na rondzie przy gali. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 na rondzie przy Gali w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej, Lubelskiego Lipca’80 oraz al. Unii Lubelskiej i Zygmuntowskich zderzyły się dwa samochody osobowe: oba marki Mazda. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca mazdą cx-3 kobieta poruszała się od strony ul. Fabrycznej i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Lubelskiego Lipca’80. Zjeżdżając z ronda zignorowała jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z mazdą, której kierowca wyjeżdżał z Al. Zygmuntowskich.

Poszkodowane osoby zostały opatrzone przez ratowników medycznych. Nie wymagały dalszej hospitalizacji. Jak wyjaśniała sprawczyni kolizji, zapatrzyła się w nawigację. Nie ma już utrudnień w ruchu.

10 komentarzy

 1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Nic tu kobieta złego nie zrobiła,gorsi są ci kierowcy, którzy tylko czyhają na zagapienie, błąd,roztargnienie

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Jak by bomba od Putina leciała to by też nie zauważyli ,bo jedynie co ważne miej zielone,patrz w zielone ,graj w zielone i czadu ,a jeszcze te barany z tyłu ,co nie dają drugim biegiem przejechać przez doły ,kratery na tysclecia itd

 3. KierującA… za co dają im prawo jazdy? Same lody to za mało, serio 😉

  • Bo już na kursach powinni nauczać, że w czasie jazdy nie wolno wykonywać tzw. innych czynności seksualnych.

 4. Tam powinny być światła !!

 5. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Jahiro niemyta mieszczuro ,tak właśnie jeździsz,ja cię nie obrażałem

 6. RobotnikDrogowy

  … i liczyła „LAJKI” na fejsiku, oglądała insagramowe pozdro i nagle co to… bum… do tej pory udawało się.

 7. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Jahiro ja wczoraj zrobiłem 340 km, byłem w Dęblinie,po Lublinie jeździłem i to dużo i jakoś w nikogo nie wjechałem,a co ja ci zrobię , że jesteś typowa chamka i jak cię uczyli na prawo jazdy,to tlumaczylli-patrz czy masz zielone i rura,nie rozglądaj się na boki ,jeśli masz zielone możesz innych taranować,pewnie sama nabyłas w swoim chamstwie takie umiejętności

Dodaj komentarz

Z kraju