Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zakończyła się budowa mostu w Szczebrzeszynie. Nie ma już utrudnień z przejazdem (zdjęcia)

Wczoraj zakończyła się przebudowa mostu na drodze krajowej nr 74 w Szczebrzeszynie. Przeprawa powstała w miejscu istniejącego obiektu, który zbudowany został w 1955 roku i był już w złym stanie technicznym, a także nie posiadał odpowiedniej nośności.

W ramach inwestycji wykonawca rozebrał stary most i wybudował nowy wraz z chodnikiem i dojazdami. Umocnione zostały koryta i brzegi rzeki Wieprz.

Przebudowane zostały też zjazdy indywidualne oraz pobocza i sieć teletechniczna. Nowy most ma 13,6 metra szerokości i 39 metrów długości. Dostosowany jest do przenoszenia obciążeń odpowiadających klasie A, czyli do 50 ton.

W czasie budowy droga nie była zamknięta. Wykonawca prowadził prace pod ruchem samochodów. Wprowadzony był ruch wahadłowy. Obecnie most jest już w pełni przejezdny. Ruch odbywa się po dwóch pasach jezdni.

Zakończyła się budowa mostu w Szczebrzeszynie. Nie ma już utrudnień z przejazdem (zdjęcia)

Zakończyła się budowa mostu w Szczebrzeszynie. Nie ma już utrudnień z przejazdem (zdjęcia)

(fot. GDDKiA)

9 komentarzy

 1. Chory pomysł zwężenia ulic !!! proponuję jak się nudzi sadzenia cebulek włosowych na łysej…

  • Tobie to się Fakty pomyliły. No ale Fakty rzetelną informacją rzadko publikowały.

   • De bil szwabsko-kacapski

    A ja pilnie oglądam fakty i tam sama prawda jest

    • Babcia emerytka

     A ja oglądam tylko transmisje mszy wszelakich (świętych i nieświętych” w TVP! i TV Trwam oraz słucham jedynie słusznego radia M.*

     * – napisałem tylko M, bo jak napisałam całą nazwę to redakcyjna cenzura komentarza mi nie chciała przyjąć.

     • Babcia emerytka

      Cenzura nie przepuszcza tej nazwy ze względu na wieprzową twarz zawartą w nazwie.

    • Jak tylko oglądasz to może i tak. Jakbyś poczytał to może być już całkiem inaczej.

 2. Nikt nie wspomniał że most remontowano w zawrotnym tempie 2 lat. I że od jakiegoś miesiąca był już dawno gotowy, ale po co o tym wspominać. Trzeba pokazać, że jedynie słuszna partia dba o obywateli.

 3. Nieslubny syn Władka

  Za tej partii przynajmniej remontowane są mosty i ulice, a co było remontowane za PO? Bo z tego co wiem to nawet autostrady nie potrafili wybudować a zobacz ile kilometrów dróg i ile dróg miejskich i osiedlowych zrobiono za rządów PIS. Bo ja jezdze po całej Polsce i nigdy nie budowano tyle co teraz nawet jeśli za czesc płaci Unia to wolę to niż te dziury za czasów PO.

  O dodatkach jak 500 plusy i inne nie wspomnę Bo tego nie było a ceny i tak leciały w górę.

  No ale co może zrozumiec ktoś kto całe swoje życie jezdzi autobusem na budowę a jego wykształcenie kończy się na niepełnym podstawowym.

 4. Nieslubny syn Władka

  I kto jedyne co potrafi to słuchać przełożonego jak i ile ma wykopać swoją łopatą, a jego cały dobytek to telefon i słuchawki z którymi cały dzień chodzi słuchając pustych tekstów x hip hopu.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo