Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakochał się w dziewczynie, ta odrzuciła jego amory. Zwołał kolegów, chwycił za siekierę i wspólnie pojechali rozwiązać problem

We czterech wpadli do domu 70-latki rozbijając siekierami drzwi. Powodem ataku był zawód miłosny jednego z mężczyzn. Trafił on do aresztu.

W minioną niedzielę na teren jednej z posesji w powiecie łęczyńskim wtargnęło czterech mężczyzn. Agresorzy, posiadający zamaskowane kominiarkami twarze, zaczęli się dobijać do drzwi krzycząc „otwierać policja”. Znajdująca się w środku 70-latka nie uwierzyła mężczyznom i nie wpuściła ich do domu. Wtedy ci zaczęli siekierami rozwalać drzwi.

Przerażona kobieta, trzymając na rękach wnuka, uciekła z domu przez taras. Okazało się, że agresorzy szukali jej syna. Po dostaniu się do domu zorientowali się, że go nie ma. Wtedy wsiedli w samochód i odjechali. 70-latka powiadomiła o wszystkim prawdziwą policję.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców. Niebawem zostali oni zatrzymani. Byli w wieku od 16 do 22 lat. W samochodzie jednego z nich policjanci znaleźli użyte do ataku na posesję kobiety siekiery, noże i kominiarki.

Jak się okazało, powodem całego zajścia był zawód miłosny jednego ze sprawców. 19-letni mieszkaniec gminy Ludwin nie mógł znieść tego, że jego partnerka zostawiła go dla innego. Postanowił więc zemścić się na mężczyźnie. Wcześniej zdążył też uszkodzić auto swojej byłej dziewczyny.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Wobec jego kompanów zastosowany został dozór policji. Z kolei 16-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

(fot. policja)

45 komentarzy

 1. Będzie grypsował.

 2. No i z czego się cieszysz baranie?

 3. Dobry sebix??tak się kończy gangsterska ??

 4. Nie potrafi sam załatwić sprawy wiec idzie po kolegów. Ja sie nie dziwie tej dziewczynie ze go zostawila. Kolejny przyklad p#zdy a nie faceta

 5. Nie mógł jej dać lepszego dowodu na to, że dobrze zrobiła, że go zostawiła:)

 6. Wszyscy teraz hejtują i piszą, że to sebixy, ale kiedyś będziecie im dziękować bo to właśnie tacy mężczyźni pierwsi staną do walki jak trzeba będzie bronić Ojczyzny przed wrogiem! Nie obronią was chłopaczki na rowerkach w wąskich spodniach i kawką w ręce ani brodacze po filozofii tylko właśnie takie silne i gotowe na wszystko „sebixy”.

  • [***] jesteś, jak ta [***] ze zdjęcia ma kogokolwiek bronić, prędzej tobie [***] spuści z koleżankami oczywiście bo sam się boi

  • tak jasne, miłośnik torebeczek

  • odwaga – we czterech (z siekierami) na jednego

  • Tak, już to widzę : ” halo ? No siema mordo, te słuchaj, tutaj wojna idzie, a jak tam u Was w Holandii? Spokojnie? A to zaje****e , to ja się pakuje i ogarniam transport” .

   Tak będzie wyglądał Twój książę „bohater” walczący za wolność i ojczyznę.

   Do tego żeby iść na wojnę nie wystarczy siła, czy męskość. Wbrew pozorom najważniejsza jest umiejętność myślenia:) nikt dzisiaj wręcz nie walczy.

  • Karyna zmień podpaskę bo cię swędzi

  • Fejusek Seba nie potrafi o laske zadbać to będzie dbać o laski kolegów w celi 🙂
   I tak skończy się jego obrona innych 🙂 Ale syf.

 7. „We czterech wpadli do domu 70-latki rozbijając siekierami drzwi. Powodem ataku był zawód miłosny jednego z mężczyzn. ” – może warto zainteresować się młodszymi 😉

 8. w kagb prawdę mówili

  Odsiedzę, co odsiedzieć mam.
  Ona nie przyjdzie, głowę dam!
  Ja jej nie winię. Wcale nie winię.
  Żyje pod konstelacją złą,
  Lecz jeden z tych, co mieli ją…
  Lecz jeden z tych, co mieli ją, na pewno zginie!
  Żyje pod konstelacją złą,
  Lecz jeden z tych, co mieli ją…
  Lecz jeden z tych, co mieli ją, już wkrótce zginie!