690 680 960

Zajechał mu drogę, po czym zahamował. Ford uderzył w bariery energochłonne (wideo)

Kierowca forda miał zbyt wolno wyprzedzać poruszające się przed nim dwa auta. Jadący za nim kierowca skody zajechał mu potem drogę po czym zahamował. Ford uderzył w bariery, skoda pojechała dalej.

Kamera zamontowana w jednym z pojazdów nagrała moment zdarzenia, jakie miało miejsce dzisiaj przed południem al. Solidarności w Lublinie. Jak już informowaliśmy, na wyjeździe z miasta w kierunku drogi ekspresowej samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Jak wyjaśnił nam kierowca forda, który uderzył w barierę, wyprzedzał on dwa auta. Jednak poruszający się w tym samym kierunku kierowca skody zaczął najpierw „mrugać długimi światłami” a następnie zajechał mu drogę po czym zahamował. Kierowca forda chcąc uniknąć zderzenia, również zaczął gwałtownie hamować, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem.

Potwierdza to nagranie, jakie zostało opublikowane na kanele „Stop Cham”. O wszystkim powiadomiona została policja. Trwa poszukiwanie kierowcy skody.

(fot. nadesłane, wideo – Stop Cham)

89 komentarzy

 1. Oglądam to 15 raz i nijak nie potrafię zrozumieć co odwalil n as drodze kierowca forda??????

 2. Omijam krzyżówkę przy wiwo na tysiąclecia ,zachowanie kierowcy skody było by wytłumaczalne ,wtedy i tylko wtedy ,gdy by jechał do umierającej żony w szpitalu .A tak to właśnie widać , że w Polsce jest za dużo ludzi i samochodów .Po prostu jedni drugim przeszkadzamy czy to w sklepie ,czy na ulicy w ruchu pojazdów.Za dużo ludzi pracuję ,za mało ludzi jest na rentach i po prostu siedzieli by chorzy w domach i nie łazili i nie jeździli po ulicach.A tak to ktoś nam się nie podoba bo wolno wyprzedza inne pojazdy,bo chodzi brudny i niezasadny ,bo ma nienormalne oczy że smutku przemęczenia , bólów głowy . Niedługo mogą przyjść takie czasy , że ten nadmiar społeczeństwa będzie się utylizować jak śmieci i zostaną sami tacy jeżdżący szybko jak ten że skody i sami piękni ,bogaci i ogarnięci ludzie

 3. lubię prześmiewczą retorykę użytkownika o ps. „bimmer”. To trafna satyra na polskich kierowców. Nie wiem, czemu niektórzy myślą, że on to na poważnie pisze. Wykreowany przez niego typ kierowcy-buraka, to smutny obraz częstej rzeczywistości. Trzeba spojrzeć na siebie krytycznie, czy nie sami nie jesteśmy takimi typami

  • Żeby zrozumieć przesłanie brzmiące z wypowiedzi Pana Bimmbera, trzeba najpierw wiedzieć czym jest ironia oraz satyra oraz potrafić to rozróżnić. Dodatkowo, przydałaby się odrobina dystansu do samego siebie, oraz do swoich złych zachowań. Niestety Jak czytam komentarze, to widzę że samo czytanie ze zrozumieniem sprawia niektórym ludziom problem.

  • O to to. Tę satyrę w wykananiu mistrza tego forum: bimmera nazwałbym nawet szyderstwem.

 4. No przecież mu ten kierowca forda nie zabił ani żony ani dzieci temu kierowcy ze skody .To za co taką agresją tego przedstawiciela handlowego że skody ,ja jak wyprzedzam kogoś,to myślę jak by tu najszerzej i jak najdalej od jego samochodu go wyprzedzić,bo jeśli ktoś jest strachliwy to zareaguje gwałtownym hamowaniem i szarpnięciem kierownicy ,gdy mu się nagle i na centymetry zajedzie drogę,ja nie wiem czy tam widać światła stopu ,ale kierowca skody mógł i powinien jechać dalej lewym pasem i przy tak dużej prędkości zjechać dużo dalej na prawy pas i zdjąć nogę z gazu.A tu wściekłość ,bo ford wolno wyprzedzał,to szczęście , że ten ze skody nie posiadał broni palnej ,bo by odstrzelił tego że forda,bo ten z forda to „bandyta wolno wyprzedzający”. Skąd w Tobie tyle nienawiści kierowco Skody-zostan ministrem sprawiedliwości i wprowadź karę 10 lat pozbawienia wolności za wolne wyprzedzanie.

 5. Głupstwa piszą Ci którzy pod adresem kierowcy forda kierują określenia panikarzy i tym podobne.Kierujący Skodą zmienił pas jakby to robił na Diamentowej przed wiaduktem w szczycie ruchu przy prędkości ok 30 km/h stosując jazdę na „suwak”, a nie 1000 metrów przed drogą klasy S gdzie wszyscy lecą ponad 100km/h. Ponadto skoro mu się tak spieszyło ,że poganiał Forda „długimi” to czemu nie ciął dalej lewym pasem, wszak ok100m dalej na lewym był kolejny „powolniak”.Nie wiem skąd jechał „panikarz” z Forda ale zakładam że przejechał cały Lublin i dopiero na wylocie z miasta na prostym odcinku dostał ataku „paniki”,waląc w bariery. Szeryf że Skody zwyczajnie stworzył zagrożenie w ruchu drogowym poprzez nieprawidłową zmianę pasa ruchu polegającą na niewystąpienia pierwszeństwa Fordowi . Szkoda tylko że Spead woli zatrzymywać P.J. kilka kilometrów wcześniej wykorzystując wyraźne niedociągnięcie w oznakowaniu(zamiast wystąpić z inicjatywą żeby go skorygowano), niż dbać o nasze bezpieczeństwa i polować na takich jak ten że Skody

 6. Wolne sądy uniewinnią 🙂
  W Gdańsku Porsche lecące ponad 100 kmh w mieście ścięło przystanek – ranna młoda dziewczyna która była akurat na przystanku.
  Kierowca z porsche uciekł a następnego dnia zgłosił się sam z prawnikiem na Policję.
  A że ma znajomych w sądach to już sprawa umorzona (odpowiedzialności brak).
  Cyk – tak mafia sądownicza załatwia sprawy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!