Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiony 76-latek z Parczewa odnaleziony. Rodzina dziękuje policjantom

– Jesteśmy bardzo wdzięczni, dziękujemy z całego serca! – takimi słowami kończą się podziękowania od rodziny odnalezionego seniora, które wpłynęły do parczewskiej komendy. Mężczyzna wyszedł na krótki spacer, jednak oddalił się od miejsca zamieszkania i zaginął. Na szczęście jest już pod opieką najbliższych.

W minioną niedzielę po południu doszło do zaginięcia 76-letniego mieszkańca Parczewa. Senior wyszedł na krótki spacer, miał przy okazji również wyrzucić śmieci do kontenera. Mężczyzna długo nie wracał, więc zaniepokojona rodzina początkowo na własną rękę prowadziła jego poszukiwania, jednak bezskutecznie. W końcu o zaginięciu powiadomieni zostali policjanci.

Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, iż senior po wyjściu z miejsca zamieszkania oddalił się w nieznanym kierunku. Z uwagi na wiek wymaga stałej opieki, cierpi na zaniki pamięci oraz ma problemy z orientacją w terenie. Na szczęście dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy senior został odnaleziony.

Działania mundurowych, którzy brali udział w poszukiwaniach, zostały docenione przez rodzinę zaginionego, która w kilku krótkich słowach wyraziła uznanie za zaangażowanie i pracę policjantów. Do parczewskiej jednostki wpłynęły podziękowania zakończone słowami Jesteśmy bardzo wdzięczni, dziękujemy z całego serca!”.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Dziadek ze Slamsowa

    Rodzina dziękuje policjantom. To jakoś tak nie po polsku. Bogu się dziękuje, Bogu !!! 😆

  2. Wzięli za to kasę.

  3. Gdzie indziej ktoś pisał, że to ktoś znalazł tego pana i zadzwonił na 112.