Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiony 21-latek ze Świdnika został odnaleziony w Lublinie

Dzięki mobilizacji i zaangażowaniu wielu osób udało się odnaleźć 21-latka ze Świdnika. Młody mężczyzna wyszedł przed południem z miejsca zamieszkania i zaginął.

Po kilku godzinach od zaginięcia 21-latek ze Świdnika został odnaleziony. Przed godziną 20 otrzymaliśmy informację od jednego z członków rodziny tę pozytywną informację. Tym samym poszukiwania mieszkańca Świdnika zostały zakończone.

Przypomnijmy, do zaginięcia 21-latka doszło w niedzielę przed południem. Jak nam przekazali członkowie rodziny zaginionego, młody mężczyzna wyszedł z mieszkania w Świdniku i od tamtej pory nie było z nim kontaktu. Co więcej, zmaga się on z autyzmem, dlatego tak ważne było szybkie odnalezienie 21-latka.

Od mieszkańców Lublina docierały informacje, że młody mężczyzna widziany był m.in. na Czechowie i Czubach, w ciągu ostatnich godzin miał przemieszać się po mieście komunikacją miejską.

Co chwila do służb docierały informacje, że 21-latek widziany był właśnie na terenie naszego miasta. W niedzielę wieczorem okazało się, że poszukiwania zakończyły się odnalezieniem mieszkańca Świdnika.

– Młody mężczyzna został rozpoznany przez kierowcę w autobusie komunikacji miejskiej w Lublinie. Cały i zdrowy został już przekazany rodzinie – poinformowała lubelska policja.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w akcję poszukiwawczą.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. no i elegancko

 2. Podpis (Wymagane)

  … i wszystko zakończyło się pięknie i szczęśliwie. Koniec.

 3. Nie dało się go zgubić, jedyna nadzieja to COVID.

 4. Świetna informacja….

 5. chip z GPS załatwia sprawę autyzmu, czy innego Alzheimera

 6. Poprostu .. znalazł się w innym wymiarze .

 7. Czasem chip z gps przydał by się takim co nic nie wiedzą na temat autyzmu i piszą bzdurne komentarze – żeby pomogą szukać mózgu

  • Skoro uważasz że chip z GPS by się nie przydał w tej sytuacji to po co go szukali – przecież jest dorosły i wie co robi, prawdopodobnie nie jest ubezwłasnowolniony. To że jest inteligentny inaczej i może ma jakieś zdolności w jakiejś dziedzinie nie oznacza że po prostu w topografii miasta się gubi, więc taki zegarek z GPS by nie zaszkodził.

 8. To niech rodzinka go pilnuje a nie raban po kilku godzinach że zaginął.

 9. Nawet ludzie z niepelnosprawnosciami i autyzmem potrafią mieć dziewczyny a potem żony, a wieku z was ma po 30 pare lat i nadal tylko gra w gry komputerowe po pracy i to od kilkudziesięciu lat…

  • Jasny Gwint !!!

   Dziewczyny, a nawet żony…
   I wyobrażacie sobie, że jak takich dwoje, weźmie się za robienie dzieci to naprodukują geniuszy ?
   Nie dziwcie się więc, że coraz więcej durniów sepleni w telewizyjnych reklamach: „POMAGAJMY”, „WARTO POMAGATSC” i nawet nie rozumieją znaczenia tego co im kazali powiedzieć.

 10. Strach wyjść po gazetę, bo zaraz zaczną poszukiwać.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo