Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczął jechać wężykiem, po chwili pojazd uderzył w bariery. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Otrzymaliśmy nagranie zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce dziś po południu na ekspresówce. Wiadomo już, że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Zdarzenie drogowe, jakie miało miejsce dziś po południu w Krebsówce, zostało zarejestrowane przez kamerę zamontowaną w jednym z aut. Jak już informowaliśmy, około godziny 16 na drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kierujący volkswagenem poruszał się w kierunku Kraśnika. Jak widać na nagraniu, w pewnym momencie pojazd zaczyna zjeżdżać na prawą stronę jezdni, po chwili wraca znów na lewy pas a następnie na trawę i z impetem uderza w bariery.

Jak przekazują służby ratunkowe, kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych. Okazało się, że nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają dokładne przyczyny kolizji.

11 komentarzy

  1. „krule” lewego pasa

  2. a tamci dwaj szoferzy nie widzieli zdarzenia, chyba za nie udzielenie pomocy mandacik się należy i sprawa w sądzie

  3. skodziarz tu nie jest bez winy, tyle razy go omrugał to koleś mysląc ze mu zajechal na prawym, pyk na lewo a ze widac ze umiejetnosci polo znikome to i walnal

  4. OBYWATEL, PATRIOTA

    Ja to nie wiem czy ten gość co tak namiętnie mrugał światłami nie powinien ponieść kary za ten wypadek!!!! może kierowca zgłupiał poprostu.

  5. A ten, który nagrywał pomógł chociaż, czy bohatersko odjechał?

  6. Od węzła szerokie jechał całą szerokością jezdni, z przetartym bokiem i wiszącą lampą przednią. Na pewno był trzeźwy;-)

  7. Szedł tym srebrnym jak dzik w żołędzie.

  8. 10 minut przed zdarzeniem w okolicach Tereszyna zgłosiłam na policję tego kierowcę, ale nie zdążyli go jednak zatrzymać. Na szczęście nikogo niewinnego nie potrącił. Masakra, co taki ma w głowie….

Dodaj komentarz