Zachowanie tego kierowcy mogło doprowadzić do tragedii na przejściu dla pieszych (wideo)

Zachowanie kierowcy widocznego na nagraniu mogło doprowadzić do tragicznego wypadku na przejściu dla pieszych. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Dzisiaj rano na przejściu dla pieszych na ul. Kunickiego, znajdującym się przy Centrum Okulistycznym Balmed, w pobliżu skrzyżowania z ul. Reja doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej.

Kierowca pojazdu widocznego na prawy pasie ruchu zatrzymał się, widząc trzy osoby znajdujące się w rejonie przejścia dla pieszych. Piesi zaczęli wchodzić po obu stronach na pasy, a po chwili nadjechał kierowca, który ominął z dużą prędkością stojący pojazd i wjechał pomiędzy osoby przechodzące przez przejście.

Zachowanie tego kierowcy mogło doprowadzić do tragedii. Publikujemy nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo Centrum Okulistyczne Balmed)

52 komentarze

 1. Zabiłby dziecko 😵😵😵😵😵😵😵😵😵

 2. Za takie coś jest pińcet minus. A powinno być dwa tysiące minus.

 3. Proponuję żeby piesi chodzili z karabinami to jak jakiś nie ustąpi pierwszeństwa na przejściu w takiej sytuacji , to serią w niego z kałacha. I następnym razem o ile przeżyje to napewno się zatrzyma.
  Sam jestem kierowcą i takich typów tępił bym na każdym kroku, wysokim mandatem i zabraniem prawka na początek na pół roku przynajmniej.

 4. Na jakiej podstawie ma być ukarany?Równie dobrze mógł mu ktoś zrobić zdjecie telefonem stacjonarnym!Takie kamerki nie maja umocowania w prawie.

 5. pewnie speed by dał radę w jakiś sposób zidentyfikować sprawcę, tylko co z tego jak dostanie 500 zł mandatu, śmieszne, i tak nie zrozumie co to przejście dla pieszych, a taka identyfikacja będzie kosztować parę razy więcej niż mandat

 6. Kiedy wreszcie ludzie pojmą, że jeśli na dwupasmówce na prawym pasie ktoś inny się zatrzymał i to jeszcze przed przejściem, to raczej gumy nie złapał, tylko za chwilę zza auta wyjdzie pieszy. Jakie tu IQ trzeba mieć?

  • Żeby ludzie to pojęli, to wcześniej muszą dać sobie szansę i bardziej uważać w czasie jazdy. Brak należytej uwagi powoduje, że nagłe zatrzymanie pojazdu przez uprzejmego przepuszczacza tak zaskakuje jadącego za nim nieuważnego gamonia, że ten w ogóle nie jest zdolny zareagować i albo przejeżdża przez przejście z pełną prędkością, albo wjeżdża temu uprzejmemu w bagażnik.

 7. tak wina kierowcy… ale ja tutaj widzę bezmyślność również pieszej…. niektórzy myślą że jak jeden się zatrzyma to już nie muszą się dalej rozglądać…
  baran + baran = 2 barany

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL