Zablokowana ul. Nałkowskich po zderzeniu trzech pojazdów, w tym autobusu (wideo, zdjęcia)

W czwartek rano na ul. Nałkowskich doszło do zderzenia trzech pojazdów, w tym autobusu komunikacji miejskiej. Ulica jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 7 na ul. Nałkowskich, na skrzyżowaniu z ul. Fulmana.

Zderzyły się tam trzy pojazdy, dwa osobowe i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Do szpitala przetransportowano trzy osoby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia miała przyczynić się kierująca hondą, która wyjeżdżając z ul. Fulmana doprowadziła do zderzenia renaulta z autobusem.

 

 

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ulica jest całkowicie zablokowana.

Z powodu wypadku na ul. Nałkowskich linie:
1, 15, 21, 37 i 40 zostały skrócone do pętli Romera
25 kursuje objazdem: … – Zemborzycka – Żeglarska – Krężnicka – … z pominięciem ulic: Diamentowa, Romera, Nałkowskich
38 kursuje objazdem: … – Diamentowa – Zemborzycka – … z pominięciem ulic: Romera, Nałkowskich, Żeglarska.
Utrudnienia potrwają ok. 2 godzin

Z powodu innego wypadku w Żulinie, kursy linii 74 zostały skrócone do pętli Rudnik.

(fot. lublin112.pl)

46 komentarzy

  1. Od tej zimy utrzymaniem dróg w mieście zajmuje się chyba 4 albo 5 różnych firm. Teren mają podzielony na rejony , więc gadka, że „kolesie” nie wydają pieniędzy na piaskarki, czy solarki po to, żeby mieć więcej dla siebie, zalatuje z deka absurdem. Skoro na wszystkich ulicach miasta jest ten sam problem, to znaczy, że wszystkie firmy dogadały się teraz, że nie będą dróg odśnieżać? Skoro jest problem, to się go zgłasza do miasta (dokładnie do ZDiM albo straży miejskiej), a miasto wyciąga konsekwencje z niewywiązywania się z umowy przez w/w firmy i „kolesiom” kasa ucieka z kieszeni na zapłatę kary – idąc oczywiście tokiem rozumowania szanownego/szanownej jerbie.

  2. Teraz to strach przez ul. Nałkowskich przejść taki ruch i nie myślących kierowców z nowych blokowisk co im przeszkadzał tor kartingowy. Pretensje do służb. Niebardzo to rozumie??? Ja mam do głównej ulicy jakieś 200m i mi służby nie odśnieżają ani nie sypią piaskiem. Daję sobie radę sam. Jak wiemy to 90% mieszkańców os. Słonecznego to emigranci z terenów wiejskich co kiedyś jak ich rodzice swoim PF125p jechali do Lublina z Bychawy to samochód zostawiali na parkingu przy MPWiK i przesiadali się do MPK, bo się bali jeździć po mieście. Teraz ich dzieci terroryzują nas mieszkańców Wrotkowa swoimi super wiejskimi umiejętnościami kierowaniem samochodu… Nie wspomnę o ich umiejętnościach parkowania pod sklepami na osiedlu… Normalnie mistrzowie parkowania!!!

  3. To nieprawda. Moi rodzice nie mieli samochodu. Pochodzę że wsi spod Bychawy i cieszę się że z tej strony Lublina powstało osiedle na którym mogłem się osiedlić. Jak znajdę sobie babe to moje dzieci będą się całymi dniami darły jak w lesie i grały w piłkę gdzie popadnie, a jak podrosną to będą urywać lusterka i kradły kołpaki. I kupię sobie psa co robi wielkie kupy na trawniki.

    • Ha ha ha. Świetny tekst i taki prawdziwy.

    • Jak będziesz miał dzieci co będą całymi dniami darły jak w lesie i grały w piłkę gdzie popadnie to Cię zmartwię… Przy pierwszej lepszej okazji Twój najlepszy sąsiad z pobliskiej wsi co mieszka piętro niżej lub wyżej Ciebie podpie.doli. Kiedyś na Wrotkowie dużo ludzi miało kury. Ale podczas emigracji ludzi z terenów wiejskich do cudu techniki jakim są bloki zaczęło to przeszkadzać, że kogut o 5tej rano pieje, że psy szczekają północy itp. Że hałas na torze kartingowym. Donosili nie miastowi tylko elita co im słoma z butufff wystaje…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska