690 680 960

Zabili kota szpadlem, bo zjadł im wędlinę

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zabili szpadlem kota. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że zwierzę zjadło wędlinę należącą do jednego z mężczyzn.

28 komentarzy

 1. Do klatki z lwami ich. W końcu to też koty. A madrale co piszą o złym pilnowaniu kota,to go chyba w życiu nie mieli. Może to i dobrze.

 2. Prezes klubu łubudubu

  Otoja ty chyba kota nigdy nie miałaś… Na wsi nikt kota w klatce nie trzyma… Przegonić go trzeba było ale nie szpadlem.. To teraz adnotacja w kartotece będzie.

  • I nie muszę mieć. Nie muszę też tolerować czyjegoś zatem jeszcze raz napiszę: masz zwierzę to go pilnuj!

 3. bille,oko za oko,ja mojemu kotu specjalnie kupuje wędlinę,a tu takie coś

 4. Wszechświat i ludzka głupota granic nie mają. Tzn. co do wszechświata to pewności nie ma. Angażowanie całej machiny wymiaru sprawiedliwości do jednego kota i pisanie o tym przyniesie tylko taki skutek że kto ma kota utłuc to i tak go utłucze tylko zrobi to tak żeby nikt nie wiedział. Miłośnicy zwierząt – wielki krzyk bo 2 tygodnie kwarantanny w domu muszą być a zwierzęta w mieszkaniu na 40 m2 trzymają całe życie. Hipokryzja.

 5. Jak by mi jakiś kot zjadł kanapki zrobił bym to samo.

 6. Patologia z miasta kupuje na wsi dom i choduje psy koty jeżdżą do pracy przez 10 godzin nikt jeść ani pić nie da i tak wycie psów codziennie i koty po wsi wyjadają u sąsiadów.

  • Patologią jest życie i wychowanie dzieci bez zwierząt. Patologią emocjonalną jest wiele wpisów tutaj. Brzydzę się takimi ,,osobnikami – kot śmiał wejść na JEGO ogródek, ptaszek śmiał osrać JEGO auto, mógł trafić w JEGO smartfona ,, Jakie to szczęście że nie mamy takich pajaców wokół siebie ( w blokach bo się nie dorobiłem ogrodu-bardzo męczę swoje zwierzaki). Pajace do Pacanowa !

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas