Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zabili kota szpadlem, bo zjadł im wędlinę

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zabili szpadlem kota. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że zwierzę zjadło wędlinę należącą do jednego z mężczyzn.

28 komentarzy

 1. Do klatki z lwami ich. W końcu to też koty. A madrale co piszą o złym pilnowaniu kota,to go chyba w życiu nie mieli. Może to i dobrze.

 2. Prezes klubu łubudubu

  Otoja ty chyba kota nigdy nie miałaś… Na wsi nikt kota w klatce nie trzyma… Przegonić go trzeba było ale nie szpadlem.. To teraz adnotacja w kartotece będzie.

  • I nie muszę mieć. Nie muszę też tolerować czyjegoś zatem jeszcze raz napiszę: masz zwierzę to go pilnuj!

 3. bille,oko za oko,ja mojemu kotu specjalnie kupuje wędlinę,a tu takie coś

 4. Wszechświat i ludzka głupota granic nie mają. Tzn. co do wszechświata to pewności nie ma. Angażowanie całej machiny wymiaru sprawiedliwości do jednego kota i pisanie o tym przyniesie tylko taki skutek że kto ma kota utłuc to i tak go utłucze tylko zrobi to tak żeby nikt nie wiedział. Miłośnicy zwierząt – wielki krzyk bo 2 tygodnie kwarantanny w domu muszą być a zwierzęta w mieszkaniu na 40 m2 trzymają całe życie. Hipokryzja.

 5. Jak by mi jakiś kot zjadł kanapki zrobił bym to samo.

 6. Patologia z miasta kupuje na wsi dom i choduje psy koty jeżdżą do pracy przez 10 godzin nikt jeść ani pić nie da i tak wycie psów codziennie i koty po wsi wyjadają u sąsiadów.

  • Patologią jest życie i wychowanie dzieci bez zwierząt. Patologią emocjonalną jest wiele wpisów tutaj. Brzydzę się takimi ,,osobnikami – kot śmiał wejść na JEGO ogródek, ptaszek śmiał osrać JEGO auto, mógł trafić w JEGO smartfona ,, Jakie to szczęście że nie mamy takich pajaców wokół siebie ( w blokach bo się nie dorobiłem ogrodu-bardzo męczę swoje zwierzaki). Pajace do Pacanowa !

Z kraju

Polityka i społeczeństwo