Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował siedzącą na ławce obywatelkę Ukrainy. Przemocą chciał zabrać jej telefon

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował kobietę siedzącą na ławce. Sprawca wulgarnie zaczepiał kobietę, a na koniec próbował wyrwać jej telefon. 46-latek trafił już do tymczasowego aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek przed południem w Bychawie. Do siedzącej na ławce w parku 40-letniej obywatelki Ukrainy podszedł mężczyzna.

Po chwili nieznajomy wulgarnie zaczepił kobietę, a następnie zaczął ją odpychać i przemocą próbować wyrwać telefon komórkowy. Na szczęście pokrzywdzona zdołała się oswobodzić i uciec w okolice pobliskiego banku. Stamtąd zadzwoniła na policję.

Bychawscy policjanci szybko zatrzymali sprawcę, którym okazał się 46-latek. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawca został wczoraj doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania rozboju. Na wniosek śledczych trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

Za to przestępstwo grozi do 12 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

24 komentarze

 1. Wszędzie te „obywatelki”

  • To „wszędzie” to tylko w głowie propagandzistów, zawijających stopy bandażem, płatnych ameb?

   • Obywatel bezprawia

    Arek, ty to ich nie widzisz bo za daleko od szosy mieszkasz i tylko wybrane programy oglądasz więc nie wiele od życia wymagasz.

    • Mi kobiety z dziećmi nie przeszkadzają. Ja wiem, że chcieli by je mieć w moskwie, ale tak to się nie da.

  • Ale one przynajmniej tu pracują i zarabiają. Widziałeś gdzieś pracującą Murzynkę, których jest coraz więcej?

   • Jerzy po pierwsze prymitywny człowieku nie murzynkę.Po drugie mały ułamek pracuje. Dostajać przeszło 9 tysięcy łącznie ze wszystkich świadczeń też byś nie pracował . Wszystkie domy dziecka,wszystkie hospicja, inwalidzi ,emeryci inie pracują i kobiety z dziećmi. Więc mało wiesz . Pozostałych w UK też utrzymuje nasz kraj. Ale ty widzisz co chcesz widzieć tylko to co rząd chce żebyś widział.

    • Po pierwsze nie napisałem ,,murzynkę” lecz z szacunkiem ,,Murzynkę”. Jak mam nazwać mieszkankę Afryki jednym słowem? Coś mi tu kacapem zalatuje, teraz masz prawo się obrażać.

    • Coś złego jest w słowie murzynka ? Czy poprawność walnęła w czerep wykształciuchu.

 2. Śmieć zawsze pozostanie śmieciem.

 3. To jest ten tzw turysta wojenny będący sługusem putlera?

 4. Żeby wiedział wcześniej Ruski jak im wiejska społeczność odpłaci za uwłaszczenie ich.Narobił wiejskich panów. Dzięki ruskim mają hektary.

 5. Z łezką w oku wspominam czasy kiedy taki jak ty moim przodkom prał gacie w czworakach.

 6. Dlaczego ja mam utrzymywać uchodźców?

 7. Policja nie powinna używać do robienia zdjęć przestępców obiektywów o tak małej głębi ostrości. Tak się robi zdjęcia artystyczne. W przypadku bandyterki wszystko powinno być ostro.

 8. Wybronimy Cię..Masz rację.

 9. trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

  za taką bzdurę?

 10. Dokonywanie rozboju w bialy dzien, a do tego na kobiecie (czy na dziecku) to slaby pomysl. Cos mi sie wydaje, ze ten koles po prostu chcial trafic do pierdla. Moze nie ma pracy, moze ma problemy w domu? A teraz nie musi nie niczym martwic, bo ma zarcie za darmoche, nie widzi juz swojej rodzinki i ma nowych kumpli

Z kraju

Polityka i społeczeństwo