Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował byłą partnerkę. Ręką zasłonił jej usta, a potem okradł

Policjanci z Zamościa zatrzymali 39-letniego mieszkańca miasta, który na jednej z ulic zaatakował byłą partnerkę. Mężczyzna ręką zasłonił jej usta, szarpał za ubranie i okradł, zabierając rzeczy, które miała w torebce. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

W miniony poniedziałek zamojscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o rozbój na byłej partnerce. Śledczy ustalili, że mężczyzna pod koniec minionego tygodnia na jednej z zamojskich ulic przypadkowo spotkał swoją byłą partnerkę i ją zaatakował.

– Ręką przysłonił jej usta, szarpał za ubranie a następnie okradł. Jego łupem padły rzeczy znajdujące się w torebce pokrzywdzonej – telefon, dowód osobisty, bilet miesięczny na przejazdy komunikacją miejską oraz 300 złotych. Pokrzywdzona mieszkanka naszego miasta o zdarzeniu powiadomiła policję w poniedziałek – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Mundurowi natychmiast zajęli się sprawą. W wyniku podjętych działań jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa 39-latka. Odzyskali również skradzione rzeczy. Mieszkaniec Zamościa trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut rozboju, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 100 metrów i zakaz kontaktowania się z nią. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Dobrze ze nie zgwałcił albo nie kazał sobie dobrze robić

  2. tyko czekać a ja zadzga na ulicy brawo pisoskie sady

  3. Ciekawe ile mu była winna

  4. To przecież oczywiste ,że facet dla swojej byłej kobiety jest nikim i tylko ją zaczep ,to od razu pójdziesz do więzienia,,nie wolno tak robić,

Z kraju

Polityka i społeczeństwo