Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował 10-latka w sklepie. Złapał go za szyję i przeniósł, chłopiec stracił przytomność

Policjanci z Chełma zatrzymali 30-latka, który w sklepie zaatakował 10-letniego chłopca. Mężczyzna złapał go za szyję i przeniósł do drzwi wyjściowych. 10-latek stracił na chwilę przytomność.

Wczoraj do dyżurnego chełmskiej komendy zgłosiła się 47-letnia kobieta, która przekazała, że jej syn został zaatakowany przez dorosłego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta.

– Sytuacja miała mieć miejsce w sklepie podczas robienia zakupów. Z relacji kobiety wynikało, że jej 10-letni syn został złapany za szyję i przeniesiony pod drzwi wyjściowe, po czym na chwilę stracił przytomność. Kobieta o całym zajściu dowiedziała się po powrocie syna do domu. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny – relacjonuje sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z chełmskiej Policji.

Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego o ten czyn 30-latka. Sprawca po zatrzymaniu nie chciał wyjaśnić powodów swojego zachowania. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty.

– Zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie dozoru Policji z zakazem zbliżania i kontaktowania się z chłopcem. Za przestępstwo uszkodzenia ciała i rozstroju zdrowia grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz.

PRZECZYTAJ

Jeden tydzień, czterech mężczyzn zatrzymanych w sprawie przemocy wobec najbliższych (zdjęcia)

 

56 komentarzy

  1. Nie ma co bronic tego goscia ale pachnie mi tu przykoloryzowaniem z tym zemdleniem młodziez a w szczególnosci dzieciaki sa co raz bardziej bezwzgledne w dzisejszych czasach kto mysli inaczej jest w wielkim błedzie idą złe czasy bardzo złe a to wszystko przez bezstresowe wychowanie taki maly pryszcz za zwrocenie mu uwagi czy zrobienie mu zdjecia jak robi rzeczy ktorych nie przystoi dziecku straszy Cie policją ma za nic jakiekolwiek zasady panujące w spoleczenstwie a o szacunku do starszych nie wspomne

    • Na szacunek trzeba sobie zasłużyć – to że jest się starym, to żaden powód. Degeneratów trzeba izolować. Sądząc po twojej ortografii, do twojego wychowania też się za bardzo nikt nie przyłożył.

Dodaj komentarz