690 680 960

Za to, co zrobił na drodze, nazbierał mandatów na kilka tysięcy złotych

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który popełnił na drodze szereg wykroczeń. Kosztowało to 38-latka ponad 6 tys. złotych.

Policjanci z Hrubieszowa pełniący służbę radiowozem z wideorejestratorem zauważyli pojazd marki Mercedes, którego kierowca łamał szereg przepisów ruchu drogowego.

Kierujący wyprzedzał na skrzyżowaniu, przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 70 kilometrów na godzinę, a także wyprzedzał na podwójnej ciągłej.

Policjanci zatrzymali kierowcę w związku z popełnionymi wykroczeniami w ruchu drogowym. Jak się okazało był to 38-letni obywatel Ukrainy, który dodatkowo nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Mężczyzna za szereg wykroczeń został ukarany mandatami karnymi na łączną sumę ponad 6 tysięcy złotych.

(fot. Policja)

17 komentarzy

 1. Hrubieszowscy policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy ?! Toż to rasizm najczystszej wody !!!
  Kto to widział, „brata” zatrzymywać !!!

  • Nienormalny jesteś

   • @wojtek I vice versa. Jak tak bronisz bandyty drogowego ze wschodu opłać za niego te 6 tysięcy i jeszcze przeproś, że musiał się nerwów najeść przez polska policję 🤣 slava ukrainu!

 2. Na granice odstawić, pogranicznicy UKR go wezmę i w kamasze odrazu.
  38 lat – czekają na takich co wykroczenia, przestępstwa popełniają aby do obrony ojczyzny wcielić.

 3. Już widzę jak pobiegł na pocztę uiścić grzywnę.

  • Każdy obcokrajowiec musi zapłacić mandat na miejscu, inaczej jest zatrzymany, a policjanci mają teraz możliwość przyjęcia opłaty na miejscu. Także masz znikomą wiedzę na ten temat.

   • Policmajster to ty masz ograniczoną wiedzę. wcale nie musi płacić na miejscu. Jest wiele wybiegów od tego. Może nie mieć karty, może odwołać się do sądu.

    • Fakt nieposiadania karty to sobie możesz między książki wsadzić. Wiesz co się dzieje jak obcokrajowiec nie ma karty i nie zorganizuje gotówki? Areszt.

    • Płaci albo do aresztu. Nie wymyślaj, bo nie masz pojęcia.

 4. To musiał zapłacić na miejscu, chyba że ma obywatelstwo polskie

 5. Dziwne bo do tej pory Ukraińcy dostawali pouczenia nawet za spowodowane kolizje, a tu za przekroczenie prędkości i brak dokumentów mandat? Przecież nie zapłaci polscy podatnicy się zrzucą jak na 500 plus dla ukraińskich dzieci.

 6. > przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 70 kilometrów na godzinę

  Czyli jechał 170 km/H? Czy 130 km/h?

 7. Czy policjanci ponieśli konsekwencje za swój postępek?Chałwa!

 8. 38-letkowi gratuluję wygrania kumulacji.

 9. Dobrze że nie miał pejsów bo już MSZ musiałoby przepraszać .

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas