Za sklepem leżały zwłoki młodego mężczyzny. Osoby, które z nim piły, trzeźwieją w policyjnej celi

Dzisiaj rano obok budynku sklepu w podlubelskiej Panieńszczyźnie natrafiono na zwłoki mężczyzny. Obecnie przyczyny śmierci 27-latka nie udało się jeszcze ustalić.

W poniedziałek około godziny 7:20 przypadkowe osoby zauważyły leżącego za jednym ze sklepów w miejscowości Panieńszczyzna młodego mężczyznę. Nie dawał on oznak życia. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak ustaliliśmy, policyjni technicy, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, jak też samych zwłok. Denatem okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Jastków. Na ciele mężczyzny nie odkryto żadnych śladów mogących wskazywać, iż zmarł on w wyniku przestępstwa.

– Na chwilę obecną nie udało się ustalić przyczyny śmierci mężczyzny. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu medycyny Sądowej. Tam przeprowadzone będzie sekcja zwłok, której wyniki pozwolą na określenie, z jakiego powodu zmarł 27-latek – wyjaśniał nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wiadomo już, że mężczyzna przed śmiercią spożywał alkohol. Prowadzący postępowanie funkcjonariusze zatrzymali osoby, które razem z nim piły. Głównie chodzi o to, aby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Z naszych ustaleń wynika, iż niewykluczone jest, iż mężczyzna zmarł na skutek upojenia alkoholowego lub też z wyziębienia organizmu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

29 komentarzy

 1. Jak znaleźli mężczyznę za sklepem to prawdopodobnie spożywał alkohol, a że była minusowa temperatura to chłopak zmarł z wyziębienia organizmu. Szkoda chłopaka, wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. To nie ten sklep.

 3. podroby nie wytrzymały

 4. Zabili go? Ktoś z Jastkowa się orientuje? To Jacek?

  • Nie Jacek. Paweł. O zmarłych mowi się dobrze, albo nie mówi wcale.

   • O, właśnie! Nie znałem gościa ale jestem przekonany, że dobry był do końca.Bo tylko dobrzy odchodzą przedwcześnie,gdy tyle jeszcze do omówienia i do wypicia z kolegami.A złe chamy i ćwoki aby żerują na tragedii.Na pohybel im,ament. Kuźwa,27 lat? I nie było komu żeby pomógł chłopakowi??? To jacy z was sąsiedzi???

 5. Ten chłopak pił na umór pod sklepami już kilka lat. Wiadomo było, że tak skończy. Czy szkoda chłopaka? Śmierć na własne życzenie. Skrócił męczarnie sobie i rodzinie.

  • Znasz go na tyle ze piszesz takie rzeczy pomysł co czuje rodzina

   • jesli tak było jak pisze to rodzinie ulżyło

    • Myślisz że rodzinie ulżyło ???
     Pomyśl co jego matka i ojciec czuje
     Tak pił ale nie napewno na umor tak jak piszesz
     Nie znasz chłopaka a sie produkujesz lepiej nie pisz niż i swoje przemyślenia zostawa dla siebie

     • Znałem go bardzo dobrze, gdybym nie znał to bym nie pisał. Skutki picia w nadmiarze wódki.
      I tyle w temacie

      • Czytelnik – może odpuść już. Pamiętaj tam na górze jesteśmy wszyscy równi. Nie masz za grosz empati i współczucia. Za Twoje nie pił. Krzywdy ci nie zrobił. Matki nie poniewieral. Ja zapamiętam go na pewno jako dobrego kolegę. Świec Panie jego duszy [*]

 6. selekcja naturalna…

  • Do twej deski wbij parę gwoździ…może coś ci zajarzy w pustym łbie? Chociaż nie,chyba nie ma szans na taki cud…

 7. Czytelnik- pierwszy poukładany się odezwał, weź ty się człowieku j….j w głowę i zastanów co w ogóle piszesz, bo aż żal czytać takich wypocin jak twoje… Pomyśl jak masz w ogóle jeszcze jakieś resztki rozumu co czują najbliżsi i rodzina a nie jeszcze wypisujesz bzdurny że im ulży! Pamiętaj że na koniec wszyscy jesteśmy równi, bez względu na to jaką ścieżkę w życiu obraliśmy i nie tobie osądzać jak przeżył swoje życie.
  Niech spoczywa w pokoju

 8. Czytelnik nie wypowiadaj się głupio.Jestem niedalekim sąsiadem chłopaka.Ogólnie usłyszeć tą wiadomość ściska w sercu.To przykre że ludzie się tu wypowiadający nie maja za grosz wstydu ani sumienia.Mieszkam blisko jego rodziny i wiem co czują żal jest bardzo duży bo nikt by nie chciał chować swojego dziecka w takim młodym wieku.Ogólnie chłopak był bezkonfliktowy i symatyczny.Ogólnie nie miał problemów z nikim w naszej miejscowości.Mam nadzieję ,że co niektórzy przestaną się głupio wypowiadać bo wszyscy jako sąsiedzi ubolewamy nad jego śmiercią z wyrazami szacunku i współczucia dla rodziny.

 9. Każdy mądry bo to jego rodziny nie dotyczy I swoje przemyślenia wypisuje a nie liczy się tym co rodzina czuje

 10. „leżały zwłoki” a co? stać miały?!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie