Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania 14-latki, która uciekła z placówki opiekuńczej AKTUALIZACJA

Policjanci z Lublina poszukują 14-letniej Aleksandry ********. Nieletnia uciekła z placówki opiekuńczo-wychowawczej i do chwili obecnej nie powróciła.

Nieletnia wykorzystała nieuwagę wychowawców domu dziecka i bez zgody wyszła w nieznanym kierunku. Dziewczyna do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z wychowawcami, rodziną ani znajomymi.

Rysopis zaginionej: szczupła budowa ciała, wzrost 165 cm, włosy ciemne brązowe do ramion. Brak znaków szczególnych.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu III w Lublinie – telefon 47 811 58 00 adres: Lublin ulica Kunickiego 42 lub na numer alarmowym 112.

AKTUALIZACJA:
Nastolatka odnalazła się w Warszawie. Więcej TUTAJ.

(fot. Policja Lublin)

14 komentarzy

  1. Mateusz Matt Kokainko

    Wróci jak zgłodnieje.

  2. No niezla kosa … wygląda na 20 jakbym ja spotkał to pomyślał bym ze ma ponad 20 i dobrze bym ją wyr…. I dopiero by było …. co te łaski teraz robią ….. ze jeszcze dzieci a wyglądają na 20 kilka lat !!!! Masakra ?????????????????????????????????????

  3. Postanowiła sama na siebie zapracować, no i fajnie więcej żarcia w bidulu.

  4. Bezkres Syberii w oczach ?

  5. Pewnie pojechała do domu ,nawet jeśli patologiczny .

  6. Ale dzisiejsza młodzież czyli urodzona po 2000r brnie do samodestrukcji. Z niewielkimi wyjątkami czyli ci co potrafią zawiązać sznurowadła i zrobić sobie herbatę wyłączyć internet na 3 dni i samodestrukcji. Dlaczego??? Otóż mam trochę do czynienia z ową młodzieżą. Chodzą z telefonem jak zombie. Żeby cokolwiek zrobić to szukają na YouTube lub aplikacji ?. Teraz dojdzie za jakiś czas skutek nauki zdalnej… Aż się boję…. Czy sobie poradzą przy smarowaniu chleba lub bułki?? Trzymam kciuki za nich pomimo tego. Ja człowiek po 40 korzystam z internetu co jakiś czas w celu sprawdzenia pogody i czasem zerkam na Lublin 112. Więcej mi nie trzeba. Nie mam konta na FB, insta , tik toki. Zamiast mieć 1000 znajomych których ponad połowę nie znam lub nie kojarzę czy obserwujących wolę mieć 10 znajomych z którymi się spotkam i porozmawiam. Nie żyje wirtualne tylko normalnie i realnie. Zapewne zaraz będzie że jestem inny ale mi to pasuje. Nie bujam w obłokach.. Więcej nie trzeba

  7. To jest moja koleżanka z klasy więc jak ktoś będzie ją widział prosimy o kontakt z policją !

  8. To biedna młoda dziewczynka która nie zaznała w domu wiele dobrego. Bardzo jej współczuję.