690 680 960

Usłyszał huk i wyszedł przed dom. Zastał rozbite auto bez kierowcy

W niedzielę rano w Lisowie pijany kierowca uderzył pojazdem osobowym w ogrodzenie i uciekł razem z pasażerem z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania policjanci znaleźli przy jednym z mężczyzn marihuanę.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed godziną 10 w Lisowie w powiecie lubartowskim. Właściciel jednej z posesji usłyszał huk i kiedy wyszedł przed dom zastał uszkodzone ogrodzenie oraz rozbity pojazd marki Citroen. Jak się okazało w pojeździe nikogo nie było.

Policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia szybko ustalili sprawcę kolizji i pasażera samochodu. Kierującym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Lubartów, a pasażerem 35-latek z tej samej gminy. Sprawdzono stan trzeźwości 36-latka, okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 36-latkowi prawo jazdy za pokwitowaniem.

Jak się okazało przy 36-latku mundurowi znaleźli marihuanę. 35-letni pasażer citroena również był nietrzeźwy. Samochód został przekazany właścicielce. Po wytrzeźwieniu 36-latek usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej i posiadania środków odurzających. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lubartów)

2 komentarze

  1. Ciekawe czy oryginalny VTS. Już niewiele ich zostało, a ten sądząc po uszkodzeniach raczej już na żyletki pójdzie. Mógł rozbić Passka w tdiku…

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas