Za parkowanie w Lublinie będzie można płacić tylko jedną aplikacją

Od najbliższego poniedziałku, kierowcy nie będą mogli już płacić za parkowanie pojazdów na terenie Lublina za pomocą usługi mobiParking. Niewykorzystane środki można odzyskać.

Tylko do końca maja będzie działała aplikacja mobiParking. Jest to usługa, umożliwiająca wnoszenie opłaty za postój w strefie płatnego parkowania za pomocą telefonu, bez podchodzenia do parkomatu.

Jak poinformowało miasto, od najbliższego poniedziałku, kierowcy nie będą mogli już za jej pomocą płacić za parkowanie pojazdów na terenie Lublina. Jej miejsce zajmie funkcjonująca dotychczas aplikacja CityParkApp.

Użytkownicy aplikacji mobiParking, którzy mają założone w niej konto i niewykorzystane środki, mogą je odzyskać po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta firmy Skycash.

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

 1. Mam wrażenie, że zmiana idzie w złą stronę. Karta potrzebna do płatności, na stronie cityapppark nieaktualne strefy (brak C). Chyba chodzi o to, żeby … było drożej …

 2. Brawo! Lublin zamiast piąć do przodu wykonał krok w tył! Pewnie przetarg lub ktoś dostał w łapę. Co z tego, że kierowcom to może być nie na rękę. Muszą się dostosować i już.

 3. kierowca fiata

  a ja wolalbym tych dziadkow parkingowych z nimi mniej problemow niz z tymi wynalazkami w praktyce

 4. Korzystam ze skycash

  Aplikacja – porażka – również pobrałem. Nie che podawać karty kredytowej do jakieś apki co ma 10tyś pobrań i ocenę poniżej 2.0 serio.
  Niech ktoś zabierze głos- komentarze powyżej obrazują to idealnie…

 5. W radzie miasta Lublin zasiadają jacyś ignoranci.
  Nowa aplikacja jest beznadziejna.

 6. UWAGA! Mimo, że mobiParking nie obsługuje już płatności za parkowanie w Lublinie, to na swojej stronie nadal chwalą się, że można ich aplikacją płacić w lubelskiej strefie. Co więcej, aplikacja nadal nie została zaktualizowana i cały czas można wybrać w niej Lublin oraz „zapłacić” nią za parkowanie, w dodatku pokazuje aktualne stawki za parkowanie w strefie.
  Jeśli ktoś nie wie, że tak już płacić nie można (a większość nie wie, bo nikt normalny nie zagląda codziennie na stronę ZDiM), to znajdzie za wycieraczką wezwanie do zapłaty 100 zł za nieopłacenie postoju.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej