Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z siekierą w ręku wyganiał z domu żonę i dzieci

Opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego znęcał się nad członkami rodziny. Najbliższe trzy miesiące 41-latek spędzi w areszcie.

Policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali zgłoszenie, że 41-letni mieszkaniec gminy Wilków wszczął awanturę w stosunku do żony i dzieci. Mundurowi ustalili, że mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości zaczął, szarpać i popychać swoją żonę oraz trzymając w ręku siekierę wyganiał ją z dziećmi z domu.

Co więcej, 41-latek poniżał i wyzywał żonę oraz dzieci. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i z interwencji trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Jak się okazało, nie była to jedyna interwencja wobec mieszkańca gminy Wilków. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną, a kilka dni temu opuścił zakład karny po odbyciu kary pozbawienia wolności za znęcanie się.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i dziećmi. Dziś Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(fot. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. Posiedzi, znów wyjdzie i będziemy czytać o tym, że „zatłukł żonę siekierą”. Powinien po takim czymś stać się osoba bezdomna z zakazem zbliżania do rodziny, tym bardziej że to recydywa i to kilka dni po wyjściu z więzienia .

 2. a nasza kochana władza nie chce radykalnej ustawy przeciw przemocowej…taki pijak i oprawca powinien mieć zakaz zbliżania się do rodziny na odległość 500m…automatyczny aut z domu…a to najczęściej żona z dziećmi ucieka z domu i tuła się po różnych przytułkach

 3. powiśle – stan umysłu
  Dół z wapnem dla wsioka

 4. Jeśli jest dom razem wybudowany to ok ale jak jest ze spadku po rodzicach , dziadkach to szkoda bardzo by dostał się żonie tylko dlatego ,że jest ofiarą przemocy domowej .

 5. Są kobiety co i świętego wyprowadziły by z równowagi , są i takie które nigdy nie nauczą się posłuszeństwa . I jedne i drugie nie powinny być żonami

 6. wsiok z powiśla:-)

  środek zapobiegawczy powinien być w postaci dołu z wapnem

 7. Borys , posłuszeństwa to możesz wymagać co najwyżej od swojego psa …..

 8. tomasz nieposłuszny

  Borys, ale dowaliłeś z tym posłuszeństwem, aż się zaśmiałem … ale że Cie jeszcze kobitki nie zjechały komentarzami

Wiadomości z info112