Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Z powodu marznących opadów duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Biłgoraj (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu występują na drodze wojewódzkiej nr 835. Na trasie Lublin – Biłgoraj oblodzenie drogi spowodowało unieruchomienie pojazdów na wzniesieniach trasy.

Od godzin porannych występują duże utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835, na trasie Lublin – Biłgoraj.

Jak informują nas Czytelnicy, na wzniesieniach trasy, głównie w kierunku Biłgoraja przejazd blokują pojazdy, których kierowcy mają problemy z pokonaniem wzniesień.

Największe utrudnienia z przejazdem występują pomiędzy Gorajem a Frampolem. Na miejscu pracują już solarki. Ruch w kierunku Lublina powoli rusza, nadal w stronę Biłgoraja droga jest zablokowana.

Dzisiaj lokalnie na drogach województwa lubelskiego mogą występować podobne utrudnienia z przejazdem spowodowane marznącymi opadami deszczu.

Z powodu marznących opadów duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Biłgoraj (zdjęcia)

Z powodu marznących opadów duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Biłgoraj (zdjęcia)

Z powodu marznących opadów duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Biłgoraj (zdjęcia)

Z powodu marznących opadów duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Biłgoraj (zdjęcia)

(fot. nadesłane Marek – dziękujemy!)

16 komentarzy

 1. Nie mogły solarki pojawić się wcześniej? Przecież trąbili od kilku dni że goła Lodzia będzie występować na drogach.

  • Ależ były wcześniej, sam widziałem z pięć stały przy drogach krajowych z odpalonymi silnikami a ich Kierowcy co rusz patrzyli w niebo i rozglądali się nerwowo żeby zdążyć w 5 minut po wystąpieniu gołoledzi. To wszystko dla najlepszych kierowców Europy.

 2. Widać drogowcy nie czytają Lublin112 .

 3. Jak zwykle drogowcy zaspali, ale przecież oni zawsze mają czas,a nóż samo się rozpuści.

  • Następnym razem przejdź się pieszo i sprawdź ilu kierowców tamtędy jeżdżących czeka nadal z wymianą opon. Tylko na co?

 4. Zima zaskoczyła drogowców… jak co zawsze !

 5. Żaden z was głąby nie pomyślał, że solarki i piaskarki również mają problemy z dojazdem?

  • Bo wyjezdzaja po czasie. Dlatego inteligencie maja problemy.

   • Te Błysku…piaskarka nie porusza się z prędkością nadswietlną żeby posypać wszystkie drogi w województwie. Prawo jazdy tylko na lato masz?

    • Nie wiedziałem, że jest jedna piaskarka do wszystkich dróg w województwie.

     • Poza tym to droga wojewódzka klasy GP (droga główna ruchu przyspieszonego).
      Może strażacy też powinni gasić drogowcom pożary w kilka godzin po rozpoczęciu pożaru? Mamy takie durne przepisy, że droga przez xx godzin może być nieprzejezdna.

    • kolo jak zwykle wszystkich trzeba obronić nie? jakby firmy nie szukały oszczędności, to piarkarki powinny wyjechać o 20 wczoraj, a nie o 8 dzisiaj, no ale tak 5 godzin dłuzej by auta chodziły piasku by też poszło, a tak oszczędności. kolo to są służby zapewniające bezpieczeństwo na drodze, to nie może być tak że oni wyjadą jak już będzie szklanka, oni mają zadbać żeby jej nie było. bo albo robimy sobie jaja i działamy jak drogowcy albo jesteśmy profesjonalistami i wyjeżdżamy przed faktem na drogi nie po fakcie. skoro tak bronisz drogowców bo nie zadbali o bezpieczeństwo, dlaczego cieszysz się jak policja mandatu pisze. powinno być jak z drogowcami nie zrobiłeś nic nie masz mandatu zabijesz kogoś czy spowodujesz wypadek dopiero wtedy. przecież wcześniej nic nie zrobiłeś to po co cię karają za przekroczenie, taki sam tok rozumowania, albo czemuś przeciwdziałamy albo tylko zabezpieczamy skutki. twoim zdaniem lekarz też powinien cię zaczynać leczyć dopiero jak się zatrzymasz i trzeba CI RKO robić? przecież tyle ludzi jest że wszystkich na raz nie wyleczą.
     no ale to polska tu przeciwko narkomani działa się tak że skazuje się młodych za śmieszne ilości trawki, a potem w ramach resocjalizacji odcina się im możliwość legalnej pracy, bo był karany, i jako żeby przeciwdziałać narkomanii blokuje się ludziom możliwość spłaty kary bo bez pracy pieniędzy nie będzie. tak samo drogowcy, co nagła zmiana pogody była nic nie mówili nigdzie?? wczoraj 30 stopni a tu dziś nagle mróz wyskoczył? drogowcy dobrze wiedzieli że będzie szklanka przy takich warunkach. a skoro drogę 835 nie mogą odśnieżyć gdzie w tym miejscu jest to główny ciąg komunikacyjny to ja się pytam jakie oni drogi tak odśnieżali że w miejscu gdzie zawsze są problemu nie potrafili o to zadbać?

 6. Pod koniec listopada mróz?!!! Nie możliwe. To anomalia pogodowa!!!!

 7. Bardzo dobrze. Siedzieć w chałupach na wichurach a nie się pchać do tego wyśmiewanego i znienawidzonego miasta. Zawsze ten sam płacz pseudo bogaczy z pod lubelskich wsi co to gardzą tym miastem i jego mieszkańcami ale do tyry to tu przyjeżdżają i korkują Lublin. Pretensje do wójtów i sołtysów.

 8. W normalnym zarządzie dróg jest osobą odpowiedzialna za obserwowanie prognozy pogody i reagowania na czas.Niestety podwyżki dla prezesów są ważniejsze niż bezpieczeństwo kierowców,a i tak w razie kolizji jest na kierowcę bo „nie dostosował” prędkości.

 9. Jutro posypią. A gdy spadnie pierwszy śnieg to będzie to samo.

Z kraju

Sport