Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Z plastikowym pistoletem napadł na sklep w Lublinie. Ukradł paczkę chipsów i odjechał na rowerze

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał napadu na jednej ze sklepów w mieście. 23-latek wszedł do placówki handlowej z plastikowym pistoletem i ukradł m.in. chipsy.

Kryminalni z Lublina w ciągu trzech godzin zatrzymali mężczyznę, który napadł na jeden ze sklepów przy ul. Kunickiego. Jak ustalili policjanci z III komisariatu, 23-latek wszedł do placówki handlowej z przedmiotem przypominającym broń palną, który skierował w kierunku ekspedientki.

Mężczyzna po zastraszeniu kobiety ukradł paczkę chipsów, a także dwa napoje energetyczne o łącznej wartości 15 zł. Sprawca po wyjściu ze sklepu rozdeptał plastikowy pistolet i odjechał na niebieskim rowerze typu składak.

23-latek został wczoraj doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju w recydywie. Na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. W recydywie może mu grozić kara nawet do 18 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. Egon O. szef duńskiego gangu.

  • Widać ewidentnie, że gość nie chciał nikomu zrobić krzywdy, tylko po prostu chciał trafić do pudła. Tam będzie miał dach nad głową, siłownię, spacery, fajnych kumpli i nie będzie się musiał martwić o hajs.

 2. Franiu byś się wstydził.

 3. Ten mega dzban był na przepustce z Abtamowic

 4. skok stulecia

 5. I niech nikt nie mówi że chipsy nie uzależniają. Bardziej niż mj z tego co można się dowiedzieć w w/w texcie.

 6. Powinien zakładać maseczkę i rękawiczki gumowe to by go nikt nie rozpoznał. 😀 Buhahahaha. On chyba tęsknił za darmowym wiktem w pierdlu. Zobaczył tych wszystkich niewolników w maskach i chciał wrócić do ludzi wolnych w więzieniu 😀

 7. Królowa buspasów

  Piękny neews, lubię to?

 8. bimmer nie mial za co tankowac to na składaku po czipsy przyjechal.

 9. Co za kraj ???
  Ch.j pod szczecinem zabił po zabawie sylwestrowej po pijaku samochodem 5 osób i dostał 18 lat a małolat zaj..ał chipsy i też do 18 mu grozi !
  Ćwoki z Wiejskiej kradną jak mogą i ni ch..ja nikt im nic nie zrobi !!!

  • Gościu tam typ dostał tyle. tutaj tyle mu GROZI ale nie dostanie tyle. poza tym to recydywa. wiesz co to znaczy? ze juz siedzial wiec wyrok zawsze bedzie wiekszy

 10. gangsta rapa

Z kraju

Polityka i społeczeństwo