690 680 960

15-latka straciła panowanie nad motocyklem i wypadła z drogi

W środę w miejscowości Józefin doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ucierpiała 15-latka. Dziewczyna z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:30 w Józefinie w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku nastolatki podróżującej na motocyklu.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca motocyklem marki Honda, 15-latka na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. W wyniku zdarzenia nastolatka odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala. 15-latka w chwili wypadku była trzeźwa.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o zwracanie uwagi na to, co w wolnym czasie robią nasze pociechy. Mundurowi przestrzegają przy tym przed udostępnianiem pojazdów osobom, które nie posiadają stosownych uprawnień, aby nimi kierować.

(fot. Policja Chełm)

13 komentarzy

 1. Rodzice na kolanach do Częstochowy dziękować, że nic nie pędziło z naprzeciwka. Byłby zapewne większy płacz…

  • NO I CO MAMY TERAŻ UŻALAĆ SIĘ NAD GIMBUSKĄ?. MA LEKCJĘ ŻYCIA I NIECH SIĘ MODLI ŻE BÓG SIĘ NAD NIĄ ZLITOWAŁ.

 2. Cichobiorek cichodajek

  I tak oto nieświadome czynu jak przysłowiowy but, dzieciątko, pobawiło sie motorkiem.
  Jednak uwzględniając fakt, że homo sapiens najszybciej uczy się na własnych błędach, dobrze, że wykopyrtnęła się na tym źle wyprofilowanym i pewnie nie posypanym zakręcie.

 3. „Mundurowi przestrzegają przy tym przed udostępnianiem pojazdów osobom, które nie posiadają stosownych uprawnień, aby nimi kierować.”

  99,9% dzieci/młodzieży w wieki 10-18 lat nie posiada uprawnień do kierowania rowerami, którymi się porusza. Te młodsze są pieszymi (i nie potrzebują Karty Rowerowej do poruszania się „pieszo” na rowerze). Za to osoby starsze nabywają uprawnienia wraz z osiągnięciem pełnoletności.
  Zatem rodzice dzieci (10-18) nie posiadających Kart Rowerowych udostępniają pojazdy osobom, które nie posiadają stosownych uprawnień, aby nimi kierować.

  • I jeszcze jedno.
   Po placu zabaw, po boisku szkolnym, po terenie osiedla/wspólnoty itp. można kierować pojazdem bez uprawnień. Ale jadąc chodnikiem/drogą rowerową/jezdnią (czyli częścią drogi publicznej) już nie można kierować (nawet rowerem) bez uprawnień.

  • QWA FRANIO POWINIENEŚ BYĆ CONAJMNIEJ MINISTREM OD TRANSPORTU. TWOJE KOMENTARZE SĄ NAPRAWDĘ PROFESJONALNE. SZACUN.

 4. No przecież rodzice kupili ratorosli motor no bo przecież ona taka odpowiedzialna W pakiecie trzeba było kupić trumnę Promocja

  • Cichobiorek cichodajek

   Dobry pomysł, „kupuję” !!! Przekażę swoim dzieciom, coby tak zrobili zanim moim wnukom w jakikolwiek sposób udostępnią pojazd

 5. Zero współczucia

  No i git,dobrze że sobie tak zrobiła to już nigdy nie zrobi krzywdy nikomu.

 6. Miała szczęście, że poszła w trawę, a nie w jezdnię. I jak dziewczyna poczuła dryg do motocykli, to już nie odpuści. Tylko niech najpierw nauczy się znaków, podrośnie, zrobi kurs i nauczy się jeździć, a potem niech wsiada na motocykl ojca, a nie odwrotnie. Dobrze ze skonczylo sie na siniakach.

 7. Wygląda jak klasyczny brak przeciwskrętu.
  Dobrze, że nauczka na małej mocy, jak wydobrzeje i się zastanowi nad tym dlaczego wypadła to będzie pewnie jeździć lepiej i bezpieczniej niż większość facetów którzy sobie kupili 600cc ok trzydziestki jako pierwszy motor

 8. Rolnicy, rozglądajcie się po polu, motocykle są wszędzie

  • Noo… i żeby mi tam który ciągnikiem nie najechał na toto, bo pod spodem może być zupełnie głupia małolata

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas