Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z metalowym prętem rzucił się na towarzysza od kieliszka. Wielokrotnie uderzał go po głowie (foto)

Służby ratunkowe zostały wezwane do rannego mężczyzny, który miał zostać zaatakowany siekierą. Okazało się, że sprawca używał metalowego pręta.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16 na ul. Długiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostało powiadomione o rannym mężczyźnie, który miał zostać zaatakowany siekierą. Na miejsce natychmiast skierowany został zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, obywatel Rumunii miał liczne obrażenia ciała, w tym rany głowy. Został on przetransportowany do szpitala. Z kolei funkcjonariusze oddziału prewencji ruszyli na poszukiwania sprawcy. Ten wciąż znajdował się w mieszkaniu z konkubiną poszkodowanego. Został więc zatrzymany i osadzony w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Ustalono również, że cała trójka spożywała w mieszkaniu alkohol. W trakcie libacji pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia, która doprowadziła do rękoczynów. Obywatel Rumunii najpierw był bity pięściami po całym ciele, następnie kopany a na koniec sprawca rzucił się na niego z metalowym prętem zadając mu nim m.in. liczne ciosy w głowę. Policjanci prowadzą w tej sprawie teraz czynności wyjaśniające.

(fot. lublin112)

7 komentarzy

  1. Jak miło ! Życie w Lublinie to juz w zasadzie surwiwal. Ale żeby tak bliźniego swego ?

  2. pewnie ci od normalności, lgbt pewnie nie lubią, bo to dzicz i dewiacja! nie to co prawdziwi nielubiący homo członkowie normalnej rodziny z długiej!

  3. Pisowskie życie aby 500+ a robić w tym kraju nie ma komu

  4. sami się weyliminują

    Super wiadomość …dać tej calej patologi beczke wódki ,pałki ,rurki i niech się sami eliminują ,zapijajac się na smierć i tłukac się rurkami

  5. Alkohol szkodzi zdrowiu.