Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z kolizji do więzienia. Najbliższe dwa lata kobieta spędzi za kratkami

Nie zatrzymała się do kontroli, a następnie straciła panowanie nad peugeotem i jazdę zakończyła poza drogą na drzewie. Jak się okazało 35-latka była nietrzeźwa, co więcej ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj po północy. Dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie od funkcjonariuszy straży granicznej, o kierowcy osobowego peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i w miejscowości Kuzawka stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ustalili też, że samochodem podróżowały trzy osoby, które w chwili zdarzenia znajdowały się w stanie nietrzeźwości. W wyniku zdarzenia nie doznały poważnych obrażeń ciała i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Podejrzana o kierowanie peugeotem 35-letnia mieszkanka gminy Terespol była nietrzeźwa, kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu. 35-latka nie doznała poważnych obrażeń ciała i po badaniach trafiła do policyjnego aresztu.

35-latka usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. Za popełnione czyny grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Warto podkreślić, że w czasie wykonywania z 35-latką czynności wpłynęła do komisariatu podstawa do jej zatrzymania. Teraz najbliższe dwa lata kobieta spędzi w zakładzie karnym, za przestępstwo rozboju.

(fot. Policja Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. Dzięki Bogu dojechała.

 2. Będzie wielki płacz, że znów prawa kobiet są łamane.

 3. patole z 500+ się bawią mając wszystko w duuupie.
  Płeć nieważna, ważna zabawa 😛

 4. No dobra, a chociaż imię moglibyście podawać, czy RODO samego imienia też zabrania ? To może coś o fryzurze pięknej damy- brunetka, blondynka ?Wiek, jesli chodzi o kobietę, to bardziej wrażliwe dane

 5. Seba - ojciec Frania

  Dobrze że to było w nocy, bo w dzień mój obłąkany syn Franio lubi jeździć swoim trzykołowym rowerkiem po pasach.

 6. Seba pozwól już franiowi coś napisać nie bądź taki

 7. …kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu w jej organizmie – mistrzowie treści…

 8. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Mężczyźni dominują w każdej płaszczyźnie nad kobietami. Na ten przykład alkohol, facet mający promil dojedzie spokojnie do domu* o ile go policja nie zatrzyma do rutynowej kontroli

  *wyjątek dotyczy kierowców BMW