Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Z busa przesiadł się prosto do radiowozu

Parczewscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany od pewnego czasu 2 listami gończymi. 39-latek wpadł w ręce mundurowych, w trakcie podróży busem. Zatrzymany za kratkami spędzi 10 miesięcy.

Od pewnego czasu parczewscy kryminalni prowadzili działania poszukiwawcze za 39-latkiem, za którym zostały wydane dwa listy gończe, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

– Kryminalni uzyskali informację, że poszukiwany w tym momencie może podróżować busem w kierunku Parczewa. W trakcie prowadzonych działań trafnie wytypowali busa, którego zatrzymali w bezpiecznym miejscu. Wewnątrz siedział poszukiwany, który był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. Poszukiwany listami gończymi 39-latek prosto z busa przesiadł się do radiowozu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego – relacjonuje Sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Za kratkami mężczyzna spędzi łącznie 10 miesięcy zasądzonej kary.

9 komentarzy

 1. Jak kryminalista to na pewno wyborca PO ryżego szwaba

  • Zamilcz łatwa panienko w końcu! Sponsorowana przez jakieś tam plusy. Bo raczej na 500+ nie zasługujesz,bo kto i po jakiej ilości alkoholu by chciał?

  • W sumie twój mózg to typowe ”walenie grochem o ścianę”.

 2. Złodziej złodzieja POpiera

 3. no niezle wam pisiorki uszy i czy zamknely tzn. skutecznie

 4. A z jakich środków lokomocji korzysta Dorota B? Mundurowi to ustalają?

 5. Ależ sukces. Sąsiadka ukrywa swojego konkubina od ok 3 lat bo jest poszukiwany i ma ok 2-3 lat odsiadki. Policja była kilka razy bo mają podejrzenia gdzie jest itd ale gamonie nawet go nie wylegimitowali, uwierzyli na słowo że to jej brat i chodzi się szczyci! Także nie piszcie artykułów o sukcesie policji

 6. Znowu policja brawurowo złapała alimenciarza.

  • Odi Profanum Vulgus

   Sądząc po karze do odsiedzenia – zapewne tak. Państwowa Fabryka Przestępców działać musi, bo co by policjanci i prokuraturzy mieli do roboty. Przecież oni z „przestępców” żyją, więc prawo musi być na tyle represyjne, żeby tych „przestępców” nigdy nie zabrakło.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo