Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z bankomatu wypłacił pieniądze z oszustwa, nagrała go kamera. Rozpoznajesz go?

Lubelscy policjanci poszukują młodego mężczyzny, który wypłacił w bankomacie pieniądze z oszustwa na portalu aukcyjnym. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery bankomatu w Krakowie.

Do wypłaty pieniędzy doszło w Krakowie. Pokrzywdzona mieszkanka Lublina straciła ponad 3 tysiące złotych, podczas transakcji na jednym z portali aukcyjnych.

Kobiecie zainstalowano na komputerze złośliwe oprogramowanie, dzięki czemu doszło do przeniesienia środków z konta, a następnie wypłaty. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

?Zobacz zdjęcie

Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z III Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. Policja)

16 komentarzy

 1. Taki apel to raczej do mieszkańców Krakowa.

  • przecież policmajstry w ogóle nie myślą. dla nich ten świat cyfrowy to jakaś abstrakcja.
   skoro ktoś za pomocą Internetu oskubał kogoś z Lublina, to na bank musi być inny mieszkaniec Lublina, tylko pojechał do Krakowa wypłacić pieniądze dla niepoznaki…
   dlaczego nie podali daty i godziny wypłaty z bankomatu albo dnia, w którym doszło do oszustwa? bo by się okazało, że za sprawę z czerwca biorą się w listopadzie.

   • Mnie w intrenecie oszukał złodziej z Zielonej Góry, złapali go w Zakopaniem Szerolku.

    • Wystarczy VPN żeby zmienić lokalizację. Złodziej musiał wypłacać pieniądze Blikiem z konta ofiary, dla tego nie są w stanie inaczej go namierzyć niż tylko po facjacie z nagrania kamery bankomatu.

 2. Ciepło w tym Krakowie.
  Mamy już tyle ustaw o przeciwdziałaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy, mamy rejestracje kart sim i masę innych RODO. Dlaczego policja czegoś jeszcze od nas chce? Zamiast stać pod domem na żoliborzu weźcie się do roboty. Jaworek już znaleziony? Tak samo nie.

  • Teraz mają inną robotę – teraz muszą maseczki sprawdzać…

  • ten cały rzad ma dudzie polaków . popatrz co było jak sie „troszczyli” o nasz zdrowie jak były wybory: wosko na ulicach lokdałnzamkniete szkoły zakkłady mandaty od policji i sanepidu, po wyborach niech idą do piachu frajerzy. tak samo jest z policją chodzi tylko o to żeby robić dobry wizerunek partii i rządu

 3. Jóź dawno na Ukrainie

 4. ***** *** i ich wyborców

  Zamiast latać po autobusach to do szukania kulsony, działać, szukaj, szukaj!

 5. zamiast nękać ludzi za brak maseczek niech szukają oszusta