690 680 960

Wziął samochód od ojca i doprowadził do kolizji. Był pijany, nie ma uprawnień

Wczoraj późnym popołudniem na jednej z dróg powiatu parczewskiego doszło do kolizji dwóch pojazdów. Sprawca zdarzenia był pijany, a co więcej, wziął samochód należący do ojca nie mówiąc mu o tym.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie gminy Sosnowica. Policjanci zauważyli pojazd marki Volkswagen, którego kierujący, jadąc w kierunku miejscowości Nowy Orzechów, na skrzyżowaniu wykonał manewr skrętu w lewo w stronę miejscowości Uhnin.

Podczas tego manewru doprowadził do zdarzenia drogowego najeżdżając na tył poprzedzającego go pojazdu marki Skoda, którego kierujący zatrzymał się w związku ze znakiem „stop”.

Sprawca kolizji, 19-letni mieszkaniec gminy Ludwin, był nietrzeźwy. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 19-latek podróżował z dwoma pasażerami. Uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej. Jak oświadczył młody mężczyzna siedzący za kierownicą, pojazd wziął bez wiedzy i zgody ojca.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i za brak uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi 19-latek został ukarany mandatami karnymi. Z kolei za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. tatuś czereśniaka się ucieszy

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…