Wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Znaleźli go policjanci

Szczęśliwie zakończyła się dziś w nocy akcja poszukiwawcza mieszkańca Lublina. Mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia.

W środę wieczorem policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że 35-letni mieszkaniec Lublina wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Mundurowych zaalarmowała o tym fakcie żona mężczyzny.

Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. W działania zaangażowany był także policyjny przewodnik z psem służbowym. Najpierw policjanci odnaleźli samochód należący do mężczyzny, który zaparkowany był w pobliżu ul. Krężnickiej. Następnie po godzinie 1:00 funkcjonariusze z VII Komisariatu policji w Lublinie odnaleźli zaginionego 35-latka w niedalekiej odległości od auta.

35-latek został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do jednego ze szpitali w Lublinie. Po zbadaniu przez lekarzy mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Studętkom jezdem, to wiem, że...

  A koszty akcji poszukiwawczej obciążą ten nasz biedny Skarb Państwa, czy może w ratach spłaci je szczęśliwie znaleziony ???

 2. jak by miał zamiar skończyć ze sobą….to by to zrobił…i nikogo nie zawiadamiał przed wyjściem z domu…chciał na siebie zwrócić uwagę…jak dziecko co go nikt nie słucha…

 3. Michałek znów wariuje?

 4. symulant

 5. I pytam się po co??????????

 6. obyście nie byli w podobnej sytuacji ci piszący z jadem!

  • Fakt szkoda Goscia. Ale te małe wredne gnidy bez sumienia i serca. Za komputerem to wielcy znawcy zycia. Gownazeria wiocha.

 7. kolejny mięczak , nikt nie ma lekko ale trzeba zacisnąć zęby i iść a nie się poddawać jak ten tchórz co chce zostawić rodzinę

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Miasteczko pełne wrażeń nad Zalewem w Kraśniku
Festyn Rodzinny w parku miejskim w Łukowie
Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej