690 680 960

Wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Gdzie jest 81-latek z Dubienki? (zdjęcia)

Trwają poszukiwania zaginionego 81-letniego mieszkańca Dubienki. Mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W nocy z 5 na 6 czerwca 81-letni Czesław Chwała wyszedł z mieszkania w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna mógł poruszać się z Dubienki w stronę Chełma w okresie od 6 czerwca do chwili obecnej.

Rysopis: wzrost ok. 170 cm, szczupła budowa ciała, zgarbiona sylwetka, brak uzębienia, włosy krótkie z wyraźną siwizną. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe prasowane w kant, koszulkę z długim rękawem oraz bluzę (serdak), na głowie miał czapkę z daszkiem.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu proszę o bezpośredni kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Chełmie pod nr tel.: (47) 813-12-10 lub 112.

(fot. Policja Chełm)

2 komentarze

  1. Nie ma tygodnia, żeby dziadzio lub babcia gdzieś sama nie polazła. Pytam po raz kolejny wszyscy seniorzy na wichurach mieszkają sami i nie mają rodzin? Dziwnym trafem jak się odejdą do raju zawsze znajdzie się rodzina, żeby zachachmęcić to co po nich zostało wcześniej nie ma się kto starszym z demencja zająć, przykre.

  2. Ci wszyscy z psami i kotami mają rodzinę i to nawet liczną ale po prostu lubią święty spokój i wybrali takie życie .Człowiek na chodzie i sobie poszedł ,obstawiam grzyby . A że po śmierci znajduje się rodzina …no taka kolej rzeczy , ktoś musi dalej płacić podatki i rachunki … Już widzę jak ty zajmujesz się 24 na dobę starszą osobą z demencją …

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej