690 680 960

Wyskoczyli z lexusa i zaatakowali świadka kolizji. Dwóch go trzymało, trzeci bił

Policjanci poszukują trzech mężczyzn, którzy wczoraj pobili świadka, spowodowanej przez jednego z nich kolizji. Po wszystkim uciekli a później porzucili auto.

W niedzielę jeden z mieszkańców gminy Biała Podlaska zauważył, jak kierujący lexusem mężczyzna uderzył w ogrodzenie świetlicy wiejskiej w Ciciborze Dużym w powiecie bialskim. Gdy usiłował odjechać z miejsca zdarzenia, świadek postanowił interweniować.

Wtedy z auta wyskoczyło trzech mężczyzn. Dwaj z nich złapali świadka za ręce, trzeci zaś zaczął go bić. Trzykrotnie uderzył go pięścią w twarz, po czym mężczyźni wsiedli do auta i odjechali. O wszystkim powiadomiona została policja.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania pojazdu oraz podróżujących nim mężczyzn. Po pewnym czasie porzucone auto odnaleziono na jednej z ulic w Białej Podlaskiej. Trwa ustalanie kim byli agresywni mężczyźni. Na szczęście pobity nie doznał poważniejszych obrażeń.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-02-23 20:12:50

14 komentarzy

 1. I się dziwić że ludzie nie chcą pomagać…

 2. Świadek powinien wyciągnąć broń i odstrzelić ten wybryk ewolucji.
  Petycja do posiadania broni w Polsce
  http://maxkolonko.com/main/mmk/?p=1676

  • gorzej jakby zamiast pobicia bylo by zabójstwo ! ale co tam tego juz nikt nie bierze pod uwage?

  • Broń jak najbardziej tak, ale też nie dla każdego..

  • częściowo masz rację, zwróć jednak uwagę na to, że takie wybryki ewolucji jak ich nazwałeś, też mogliby mieć dostęp do broni i prawdopodobnie szybciej by po nią sięgnęli…

  • Broń miałby wtedy pewnie jeden z tych cwaniaków z Lexusa i to świadek zostałby odstrzelony.

 3. potem zezna właściciel auta, że mu je ukradziono i sprawa ucichnie…

 4. Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo z ławeczki

  o ile wiem lexsusam śmigają rozwydrzeni synalkowie majętnych tatuśków, którzy „zasugerują” komu trzeba, żeby ukarać owego świadka, który napadł na nich, a oni się tylko bronili.

 5. Jak by ci trzej zobaczyli broń to by prysneli bo to byli zwykli chłopaczki ( tak przypuszczam ) to co mądrzy są gdy jest i trzech a bić trzeba jednego… żadnej strzelaniny by nie było… a człowiek pobity by nie był… Petycja podpisana! Czołem Wielkiej Polsce!!!

 6. Swawolny Chichot Losu

  Te bandziory dorosłymi nie byli, to pewnie tzw. skakańce, czyli rozwydrzone, kochane pociechy swoich dobrze ustawionych życiowo i towarzysko Rodziców.
  Oczywiście z „dobrych domów”.
  Kiedyś trafią na takiego „świadka”, który im „uświadomi” niestosowność ich „zabaw” i żartów”, a wtedy wspomniani Rodzice będą z oburzeniem wrzeszczeć do telewizyjnych kamer, że przecież to tylko dzieci (!), które bez nijakiej przyczyny dostały należny im wpier…l.

 7. Wczoraj lepsi jeździli starym granatowym a4 z napisem na kalpie zapie…alać. PRawie na auto wjechali po czym pocisneli ponad 100 KM w mieście łamiąc wszelkie przepisy

  • Niedorzecznik prasowy 112

   Wiadomość dobra, ale skierowana nie pod ten adres.
   W przyszłości jak coś takiego „rzuci” ci sie w oczy, uzupełnij o nr. rejestracyjny i zgłoś na policję.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas