690 680 960

Wyrzucił śmieci do lasu, w jednym z worków było awizo. „Zachowałem się jak gówniarz” (zdjęcia)

Mieszkaniec Parczewa wyrzucił do lasu kilka worków ze śmieciami. Mężczyzna postawił jednak po sobie ślad pozwalający na jego odnalezienie. Policjanci w workach natrafili na awizo z poczty.

22 komentarze

 1. Ciekawe czy gdyby go nie złapali to by powiedzial, że zachował się jak gówniarz. Zero litości za takie zachowanie. zero wiary w sztuczna skruchę. Na przyszłość odstraszy to innych.

 2. W worku śmieci na mojej działce kretyn zostawił rachunek za telefon 🙂

 3. może nie zdążył się rozmnożyć

 4. Teoretycznie – jakbym chciał dopiec sąsiadowi, to wystarczy, że przyfiluję jak wynosi śmiecie i wywiozę jego worek upewniając się, że jest w nim coś po czym można go zidentyfikować. Ewentualnie łatwiejszy wariant – spreparować jakieś przesyłki adresowane do sąsiada i wywalić swoje śmiecie z tymi „dowodami”.

 5. Nie rozumiem Polaków

  Niepojęte… Każdy obywatel jest w jakiś sposób ujęty do naliczenia opłaty za śmieci, czy wyprodukuje ich kilogram czy sto kilo miesięcznie i tak musi płacić według lokalnych stawek. To dlaczego nie korzysta z tego że płaci za wywóz, więc wynosi śmieci na ten smietnik za który płaci???? Przecież jak wyrzuci do lasu to i tak nie zaoszczędzi….

 6. Za to podrzucanie śmieci po lasach, obcych działkach, byle gdzie po prostu straciłem wiarę, że ten polski lud ma mózgi. To rzecz nie do ogarnięcia, to sprymitywienie do bólu

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas