690 680 960

Odpowie za rozbój na znajomym

Krasnostawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie przed sądem za pobicie i okradzenie znajomego. Dzisiaj 21-latek zostanie doprowadzony do prokuratury i sądu.

W minioną środę krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące rozboju, do którego doszło na terenie gminy Łopiennik Górny. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna został zaatakowany i pobity przez swojego znajomego. Napastnik skradł mu pieniądze i zegarek, po czym uciekł.

Policjanci zajmujący się tą sprawą zatrzymali 21–letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Dzisiaj 21-latek zostanie doprowadzony do prokuratury i do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Zgodnie z kodeksem karnym rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. „Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie.” – a jakie miał stężenie glukozy, cholesterolu czy nikotyny we krwi? Co z tego, że był pijany?

  2. Franiu, Ty chyba rozwijałeś się do 10-tego roku życia, a potem tylko rosłeś, rosłeś, rosłeś…

Kursy walut

  • USD 4.3622zł 0.32%
  • GBP 5.2997zł 0.03%
  • EUR 4.6065zł -0.03%
  • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas